Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak néztek? Eszméletl...

Hány kilónak néztek? Eszméletlenül kövér vagyok?

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok, a képek kicsit lentről lettem fényképezve.

Szerintem undorító vagyok még így 30 kg mínusszal is.

Csak őszinte kommenteket írjatok! Nincs szükségem a jó szavakra, ha azok hamisak!


[link]


[link]


2012. máj. 20. 16:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
4-5 kilóval több vagy, mint kellene, de még így is szép vagy. Őszintén ez a véleményem! :) Egy molett lány is ehet nagyon szép! :)
2012. máj. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Én 5 és fél hónapja szültem. Életemben ilyen kövér nem voltam, mint a terhességem végére!

De már leadtam, több,mint 20 kg-ot, de még így iszonyat kövérnek érzem magam!

Elég sokat sírok én is, de nem adom fel. Úgy vagyok vele,hogy valahogy csak lemegy!

Szóval tudom,hogy milyen, amikor leadsz már rohadt sokat, de még mindig sok van rajtad!

Kitartás!

2012. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Van pár osztálytársam, akik a kövér kategóriába tartoznak SZERINTEM. Ha jól emlékszem, tavaly az iskolai mérésnél az egyik 70+ a másik 80+ volt. A lényeg az, hogy látszik, hogy viszonylag magasan 80 kg felett vagy. Nem akarlak megsérteni, de te kértél véleményt.

Amúgy ha eddig le tudtál adni 30 kg-ot, ne add fel, menni fog a többi is, pont úgy, ahogy eddig.

2012. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Megölted már magad???
2012. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
21%
asszem ettöl sokkot kaptam!!
2012. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Először a hozzászólásokat olvastam el, és csak utána néztem meg a fotókat. Nos, el kell, hogy ,mondjam, ismételten megerősitettétek bennem: az emberi rosszindulat határtalan:-((tisztelet a kivételnek!).Egy: molett vagy, vagy ha úgy tetszik,-teltkarcsú. De! Arányos az alkatod, csodálatosan szép, kerekded nőies vonalaid arról árulkodnak, hogy csodaszép leszel 60-70 kilósan! Most csak simán szép vagy. További 20-30 kiló leadása után csodaszép leszel. És útközben is. Ne félj! Soha ne az undor, az utálat motiváljon, hanem a boldogság, hogy le tudod győzni mások lenéző viselkedéséből adódó fájdalmadat,és egészen egyszerűen a tudat, hogy MÁR sokkal egészségesebb vagy, és hónapokon belül még inkább az leszel. Minden nap egyre könnyebben és csinosabban!:-)Ne kérd ki olyanok tanácsát, akik soha nem küzdöttek súlyproblémákal. Fogalmuk sincs mibe kontárkodnak bele! Le a kalappal a 30kg-os mínuszod előtt! Ezzel bebizonyítottad, hogy különb vagy azoknál, akik csak úgy csípőből lefikáznak! Mindent bele!!!
2012. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
31%
Teltkarcsú??? Csodálatosan szép kerekded nőies vonalak???? Viccelsz? Te biztos más képet láttál. Nem kell szépíteni. Ez a nő olyan mint egy babzsákfotel. Egy babzsákfotel öngyilkos hajlamokkal.
2012. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Uhh, ez gonosz volt.
2012. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
miért kell ki törölni a hozzászólásaimat???? más durvábbat ír mint én .......... tényleg szánalmas vagy
2012. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!