Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy egyek, ha nem vagyok éhes?

Hogy egyek, ha nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés
Már fogytam 6 kilót mert nincs étvágyam, de nem így akarok fogyni, hanem mozgással, viszont nagyon nem kívánok semmilyen kaját.
2012. máj. 21. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha többet mozogsz éhes leszel.

Egyébként miért akarsz olyankor enni amikor nem vagy éhes ?

2012. máj. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat ha mozgással akarsz fogyni, akkor mozogj, ha mozogni fogsz akkor a szervezeted fogja kovetelni az energiat, ergo enni fogsz. és ha nem vagy éhes akkor ne egyél, más is így van vele, nem csak te, persze kivétel akik unalmukba esznek.
2012. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Először is menj el a házidokihoz és kérj vérvételt, meg kell nézni, hogy nem borult-e fel valami, ami az étvágytalanságot okozza.


Másfelől pedig kezdj el szedni multivitamint, azokban a B-vitamin komplex gondoskodni fog róla, hogy legyen étvágyad, amúgy meg abszolút rendbe fogja tenni az immunrendszered és ebből kifolyólag a vérképedet is - bár ahhoz az egészséges táplálkozás is kell.

2012. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mozgok én eleget, állandóan úton vagyok, tudom, hogy ez nem sport, de arra nincs is időm. Néha biciklizek.

Azért szeretnék enni olyankor is amikor nem vagyok éhes, mert fontos, hogy egészségesen táplálkozzunk, naponta többször kevesebbet.

Mindenkinek köszönöm a választ, főleg az utolsó válaszolónak! El fogok menni orvoshoz és szedek majd vitaminokat!

Amúgy soknak számít ez a 6 kiló? 160cm vagyok 58 kiló voltam, most 52.

2012. máj. 21. 15:31
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:
Ez az "úton vagyok" dolog tényleg nem elég mozgás. Nem rendszeres, nem intenzív és főleg nem hatékony edzés. A séta, mint olyan, egy ember életében átlagos tevékenység, a lábak izomzata erre van kitalálva, jól bírja, nem nagyon használ energiát. Ha nem így lenne, nem lenne duci postás :D
2012. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!