Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos módszer? Kerékpáros...

Hatásos módszer? Kerékpáros fogyás és diéta?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban 108 kg vagyok. Szeretnék lefogyni, a kerékpározást választottam. Az étel mennyiségét csökkentettem, és odafigyelek mit eszem. Naponta minimum 20km-ert bicajozom erős tempóban. Ma például 40 km-ert tettem meg. A kérdésem az lenne, hogy mit tegyek a jelentős változás érdekében. Milyen ételeket és mennyit ehetek miből? És mennyivel kerékpározzak többet.

2012. máj. 21. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A biciklizés nagyon jó, a mennyiség is, amit letekersz. Én csak 30km-t szoktam tekerni és mégis hatásos. Ha már úgy érzed, hogy nem elég amennyit tekersz, fokozatosan emelheted a tempót és a távot.
2012. máj. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogyás lényege a kaloria deficit, es foleg ha ezt fehérjével és novényi rosttal éred el, akkor sikeres is lesz. Nemvagyok benne biztos, hogy bicajozassal kellene kezdened a mozgást, inkabb valamilyen kardio edzéssel, mert ott égetsz zsírt, bicajozásnál meg inkább lábra erosítesz, na de magadtol is rájosz majd, h mien mondszertol fogsz majd jobban.
2012. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
08 : 34 jól írta,elsősorban attól fogyunk,ha keveset eszünk,mert bicajhatsz te akármennyit,ha közben sok kalóriát viszel be,ugyanúgy nem fogsz lefogyni,mint a mi biciklis postásnénink,
2012. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szobabicikli kardio mozgásnak számít, hiába nem vagytok ezzel tisztában.

[link]

2012. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kardió. Futásban és egyéb láb ízületeket jobban terhelő mozgásban egyelőre ne is gondolkodj, míg nem fogysz 10-15 kg-t. Figyelj a magas fehérje és alacsony szénhidrát bevitelre. Igyál sok vizet, ne ilyen cukros vackokat. És napi 5 étkezés.
2012. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így nem fogsz lefogyni, azt garantálom.
2012. máj. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!