Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha megáll a...

Mit csináltok, ha megáll a fogyás?

Figyelt kérdés
Fogytam majd öt kilót 1 hét alatt, de megállt. Ilyenkor mit érdemes csinálni? Mennyi időbe telik, mire újra beindul?
2012. máj. 21. 12:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Háát..Tornáznii vagy ugyanúgy étkezni,ahogy a fogyókúra kozben étkeeztél! és majd szép lassan ujra beindul a fogyás:)
2012. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:
Pl nem éhezéssel és koplalással kell fogyni, mert akkor ez a vége. Rendes étkezés kell és mellette mindennapos rendszeres kemény edzés/sport.
2012. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

5 kilót egy hét alatt? Azt meg hogy csináltad?


Ha az első hetedről van szó, akkor ennek a nagy része valószínűleg csak víz.

Az első hetet leszámítva maximum heti 1 kiló a normális.

Ez nem jelent megtorpanást.


Folytasd a diétád és ne méricskéld magad, csak hetente.

2012. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet félidős vagy,megjön maholnap,stb. Eddz keményebben,ugyanannyit egyél min eddig és türelem. Nekem 2 hete áll.Bár a 33-ba nem tudok átlendülni.
2012. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 hete kezdtem, de 5 kilonal tobbet nem tudok fogyni, pedig van rajtam legalabb 20 kilo felesleg... a level dieta alapjan fogytam, bar felet nem ettem, ami ott van, bar nem is kivantam a kajat... edzeni nem tudtam, vegzos vagyok, kulfodon tanulok, igy meg nincs vege az evemnek, raadasul fellepeseim voltak, szoval azert volt mozgas
2012. máj. 21. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Egyél egy nap rendesen. Menj el mekibe vagy rendelj pizzát vagy csinálj melegszenyót. Nem viccelek. Én pár hete diétázom és a hétvégén amikor kicsit bűnöztem (töltött káposzta kenyérrel 2x is, meg egy kis popcorn) azt hittem, hogy amit a héten leadtam vissza is jött, de nem, péntekről hétfőre még 1kg-ot fogytam. Ha éhezteted a szervezeted egyszer megálljt parancsol, ha adsz neki mindent (pl hetente 1x egy nagy szelet kenyeret szénhidrát képpen) akkor nem pánikol be és minden megy úgy ahogy elötte. Nekem ez a tapasztalatom.
2012. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Smartguy86 ***** válasza:
1 hete csinálod, fogytál 5 kilót! Most mit akarsz még? A fogyás nem egyik napról a másikra történik. Hetente 1 kiló leadása a normális és egészséges. Az első héten érthető az 5 kiló, mert lemegy az emberről a fölös víz, meg a salakanyagok. Ezen túl már csak heti fél-1 kilókat tudsz majd leadni, ezért kitartónak kell lenni és odafigyelni a táplálkozásra, sportra!
2012. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

amiről a 6-os írt, azt nem az első hét után kell csinálni!! azt szénhidrát-töltő napnak hívják, és legalább másfél-két hónap után lehet értelme. de h ez első hét után biztos h nem indít be semmit, az tuti.

mellesleg 5 kg? az nem zsír, hanem lekötött víz. most fog beindulni a fogyásod, ha kitartó vagy és nem hülyeségeket beszélsz, hogy de te nem tudsz többet fogyni. heti 1 kg a normális, és ingadozás is van pl. menstruációs ciklus stb szerint.

én nem is értem a ezt a kétségbeesett kérdést, mégis mit vársz egy hét után? azt hittem a kiírás alapján, hogy túlvagy 2-3 hónapon és az utolsó kg-k nehezebben mennek le, és ahhoz kell vmi tipp.

lepontozhatsz, de nevetséges ez a kérdés.

2012. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy idobe telik, de nem egyszer kezdtem bele, es volt, hogy 2 honap utan allt meg, hiaba folytattam, nem ment le... azert kerdeztem, tudom, hogy nem megy egyik naprol a masikra, de gyorsan leszaladt az az 5 kilo. Ugy erzem, hogy azuttal megvan a motivalas, es a kitartas.
2012. máj. 21. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:
én annyit tudok javasolni, hogy ne törődj az előző sikertelen fogyókúráiddal. ha abból indulsz ki és azt tartod szem előtt, akkor nem fog sikerülni. figyelj most magadra és a testedre, olvass utána pontosan a dolgoknak, és menni fog! akaraterő kérdése. kitartás!:)
2012. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!