Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek most reggel, ha...

Mit tegyek most reggel, ha tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap este fél 7 körül ettem 5 nagy szeletet anya sütijéből, és krumplifőzeléket is fehérlisztes zsemlével ( sajt, zöldség) a sütihez tejet ittam.

Kiegyensúlyozott a diétám ( barnarizst, tk kenyeret eszek, durumtésztát krumplit főzve heti egyszer. Van tízórai, uzsi is, alma ha nagyon éhes vagyok natur joghurt) este csak fehérje zöldséggel. Heti 1-szer bűnözök 1 szelet csokival/ pizzával (200-250-400 kcal) de ezt délelőtt! A tegnapi meg este volt... Heti 3szorfutok, de tegnap délelőtt futottam és este zabáltsm be:(


Úgy nyom most a hasam de érzem hogy éhes leszek 9 órára.. Egyek csak feherjet+ zoldseget ma? Vagy semmit ne egyek? Ui.: ma nem edzek mert délelött be kell mennem a varosba, delutan talalkozom tobbiekkel igy edzoterem kiesik, holnap megyek!


2012. máj. 23. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Miert koplalnal ma??? mert az majd karpotolo a tegnapert?/ ez nem igy mukodik....egy alkalomtol semmi bajod nem lesz, mindent csinalj ugy ahogy eddig. mindenki ugy tulparazza ezt a dieta dolgot, hogy mar a buntudat miatt is hiznak....
2012. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Smartguy86 ***** válasza:
Folytasd a diétádat, ahogy eddig csináltad. Semmi különlegeset nem kell tenned. Azért az 5 szelet sütit szerintem hagyd ki legközelebb, ha megvan a célod. Vagy sportolj többet! :)
2012. máj. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!