Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lehet újra...

Mennyi idő után lehet újra kezdeni a 13 napos diétát? Mennyi szünetet kell tartani?

Figyelt kérdés
Ma van a 9. napom, és nagyon jól birom, eddig fogytam 6 kilót és nagyon jól érzem magam, egyre jobban. Szeretnék még többet fogyni, 49 kiló voltam amikor terhes lettem, most vagyok 60. Legalább 50-55 között szeretnék lenni.
2012. máj. 23. 19:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy 72 voltam,amikor szültem a kisfiam 9 és fél hónapos, és ez a diéta vált be eddig a legjobban!!
2012. máj. 23. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mi ez a 13 napos diéta?, én még nem hallottam felőle,ha leírnád privibe vagy ide megköszönném :)
2012. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne. :)
2012. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is!
2012. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne h mi ez a 13 napos diéta, leírnád ide? :)
2012. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


;)

2012. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"8 kilogrammot lehet fogyni 13 nap alatt"


Igazolt tény, hogy zsírból(!) 1kg/hét, ami kivitelezhető.

Szerintetek miből fogytok?


Ez egy újabb koplalós sz*r.

2012. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ELŐZŐ!

Nekem a kedvenc részem, hogy "megváltoztatja az anyagcsere-folyamatokat, aminek az az eredménye, hogy 13 nap után normálisan lehet étkezni anélkül, hogy a rákövetkezendő két évben visszaszednénk a leadott kilókat!" XD Itt borultam le az asztalomra, legalább írt volna 4 évet, akkor biztos még többen ráveszik magukat XD


Ez a diéta egy égbekiáltó nagy marhaság. Kíváncsi vagyok, hogy a kedves kérdező tisztában van-e azzal, hogy mi az a 6 kiló amit leadott? Mert nem zsír...Gondolom feszül a bőr, nem rezeg a háj :) Attól hogy kisebb méretű lesz valaki, illetve csökken a testsúlya (aminek csak egy bizonyos része jelzi a zsírt), még nem lesz jobb a testzsír százaléka. Csak kisebb kiadásban lesz ugyanolyan mint azelőtt.

Meg most továbbolvastam. Mi az, hogy konzultáljon orvosával????? Mi az, hogy csak egészséges emberek csinálják, mert veszélyes???? És ezt tényleg megcsinálja valaki annak ellenére, hogy oda van írva, hogy ez egy állatság? [link]

2012. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem is koplalás ez, de ha mindenféleképpen csinálni szeretnéd akkor legalább 1 hét szünetet hagyj, és járj el melette tornázni, hogy feszesedj.
2012. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!