Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend és mellé edzés...

Ez az étrend és mellé edzés elég a fogyáshoz ill. formálodáshoz?

Figyelt kérdés

Próbálok leszokni a nassolásról így elkezdtem napi 5x étkezni.a napi étrendem ez:

reggeli:zabkása+méz+gyümölcs+tea minden nélkül

tízórai: zsírszegény joghurt 2-3 szelet pufirizs

ebéd:wrap zöldséggel(néha becsúszik egy kis édesség :-))

uzsi:általában alma vagy vmilyen gyümi

vacsi:mindig más de többnyire csirke vagy hal zöldséggel vagy rizzsel.

heti 4x edzem eddig csak kardióztam most kezdek el súlyokkal is dolgozni.kiváncsi vagyok, hogy mit gondoltok?27/L


2012. máj. 23. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég kevés a fehérjeadagod...
2012. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom kevés a fehérje csak nem vagyok valami húsos mivel helyettesíthetném a húst?
2012. máj. 23. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:

én is pont ezt a fogyót csinálom, csak én egészségtelenebbül már 3 napja... :D Én zabkásán élek, a fehérjét pedig egy esti fehérje koncentrátummal pótlom. A vitaminokat pedig egy daily multivitamin kapszulával.


Reggeli :

-Zab+tej ( 3 evőkanál azaz kb 240-250 kalória )

-Vitamin kapszulák


Ebéd :

-Zab+tej


Vacsi :

-Fehérje koncentrátum ( 180 kalória )

Ez ugyebár be is laktat, szóval teljesen rendben alszom :)



Sok sikert a fogyáshoz-alakformáláshoz, ha ezt bírod tartani, teljes mértékben meglesz a görög istennői alakod :D


20/F

2012. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok ( 20/F )

Ajánlom neked is figyelmedbe a fehérje port.

Nincs benne cukor, és egy hónapra csak 7000 forint, és azért bennem kelt egy olyan nyugodtság érzetet, hogy nem az izmaimból fogyok, mert azokat rendesen betápolja :)

100%-os fehérje, lassú felszívódású, cukormentes, szóval estére pont ideális.

2012. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

zabkásához edd a zsírszegény joghurtot, keverhetsz hozzá egy kis túrót is

tízóraihoz a pufirizshez sovány sajt vagy sajtkrém és zöldség-pl 1-2 paprika, paradicsom

ebédhez mehet még a párolt lencse, borsó, bab vagy az ezekből készült ételek-pl lencsefőzelék főtt tojással, sárgaborsófőzelék roston sült sovány sertéshússal, zöldborsófőzelék sült csirkemájjal stb-kefírrel vagy íróval sűrísd, ha nem szereted annyira a husit csinálhatsz tojássalátát rizzsel, feta vagy görögsalátát omlettbe töltve, pita zöldségekkel, tojásos lecsó, zöldséges rizs gomba vagy tojáspörkölttel, zöldégkrémlevesek light mozzarella golyókkal, tojással, cottage cheesel vagy túróval rakott zöldségeket tetejére sovány r.sajt-pl rakott krumpli közte túró és spenót, rakottkelkáposzta, bab, brokkoli stb

spenótfőzelék főtt tojással

lencsesaláta piritott dióval, főtt tojással

amúgy hány kilo és centi vagy?

2012. máj. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt kell mondanom hogy egész jó, főleg full kezdőként és az itteni átlaghoz képest, annyit tennék bele hogy edzés utánra időzíteném a legtöbb szénhidrátot, valamint egy fehérjeturmixot is tolnék utána. Még annyit hogy a ch-t meg a fehérjét ki kéne számolni testsúly alapján, valamint telítetlen zsírokat bevezetnék egy marék napraforgó mag,mandula,mogyoró ( természetesen nem a sózott nasi változat, bár annyira az sem vészes)
2012. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket. egyébként 164cm és 58kg vagyok.már csak az utolsó 3kg-tól kéne megszabadulnom,de ez a legnehezebb. :-D
2012. máj. 24. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!