Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány percig csináljam? Nem...

Hány percig csináljam? Nem tudom hogyan álljak neki.

Figyelt kérdés
Ma önsúlyos edzést szeretnék tartani. Kitörések, guggolás stb, hogy kicsit rádolgozzak az izmaimra. Hetente 5-ször futok és most szeretnék beiktatni ilyen jellegű edzést is. De nem tudom hogyan álljak neki, mennyi ideig csináljam? fél órának már van értelme?

2012. máj. 24. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

nem időben mérjük. sorozatban és ismétlés számban van értelme az ilyen tipusú edzéseket mérni.

tehát mondjuk 4 sorozat 1perces pihenőkkel

meg kell találnod azt az ismétlés számot amit 4szer egymás után már nagyon nehéz megcsinálnod.

pl tudsz 20 fekvőtámszt egyszerre akkor csinálj 3x 15öt negyediknek meg amennyit bírsz. ugyanezt húzószkodásnál guggolásnál meg hasazásnál megcsinálod csak más számokkal és át is mozgattad az összes izmod. fél óránál több lesz de 1nél szerintem kevesebb.

2012. jún. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A réka 2. dvd-jén az első 20 perc csak ilyenekből áll.
2012. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!