Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra tapasztalatok....

Hencike=) kérdése:

Fogyókúra tapasztalatok. Kinek mi vált be? Mennyi idő alatt? Mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan megkérdezték már.

De mégis arra lennék kiváncsi hogy kinek hogy sikerült és mennyit ? Mennyi idő alatt ? Én is fogyni szeretnék de nagyon nehezen veszem rá magam .



2012. máj. 24. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

174/ 68 rol 56 februarban kezdtem

lehet hihetetlennek hangzik de sporttal es egeszseges taplalkozassal... azota nem ettem semmi finomitott dolgot sem rizst sem krumplit. csak salata es valami feherje melle reggelire pedig zabkasa h az emesztesem ne vagjam padlora

2012. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011 szeptember óta 32.:) És nagyon büszke vagyok magamra.:D
2012. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Énis pont 68 vagyok és 50 körülire akarok lefogyni gratulálok mindenkinek :) Igen a mozgást és az eglszséges étkezést sokan mondják :) Csak nehéz betartani:(
2012. máj. 24. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

ez felfogas kerdese...eletmodot valtottam...mert elhataroztam es nem akarok tobbet visszaallni egeszsegtelenre mert jobban is erzem magam a boromben:)

(1. valaszolo)

2012. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is nagyon nehéz volt betartani, hogy mindig egészségesen táplálkozzak, én ezért vettema slimfit2000-t.Nekem jó volt,nem kellett koplalnom sem és 7 kilót így is le tudtam adni.
2012. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!