Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami tipp ilyen helyzetre?

Valami tipp ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés
A következő a problémám. Pár hónapja 65 kg voltam a 166 cm magasságomhoz. Szerintem ez már igen sok volt, állandóan nyavalyogtam, nem szerettem, ahogy kinéztem. Aztán elkezdtem diétásan enni, cukor, kenyér nélkül, stb., plusz sok mozgás. Elértem mostanra végre azt a súlyt, amire mindig vágytam. 55 kg vagyok. Most meg már ezt látom többnek a kelleténél... és szeretnék 50 kg lenni. Azt már csak nem látnám soknak. Viszont mostanra nagyon, NAGYON, lassan mennek le a dekák hétről hétre. Mitől indulna be kicsit a folyamat? Ha tart ilyenkor az ember egy kis szünetet, mondjuk hogy eszeget 1-2 napig kenyeret, tésztát, mittudomén, akkor felgyorsulhat utána kicsit? Hallottam már ilyen példát. Bármilyen tippet, segítséget, hozzászólást szívesen fogadok, előre is köszönöm szépen!
2012. máj. 25. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idő alatt ment le? milyen mozgást végeztél?

Szerintem biztos így is nagyon csinos vagy, de aki elkezdi sokszor nagyon nehezen tud leállni. Mert nem tudja magát elfogadni. Szerintem egyél egészségesen, nem kell mellőznöd semmit, de ne is falj fel 10 kg kenyeret kb 1-2 hétig majd kezd el újra azt amit csináltál eddig. Bár gyors fogyásra ne számíts, nem hiszem hogy van még rajtad annyi felesleg.

2012. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem annyira mérvadóak a kilók mint gondolod. Ha nem látod még tökéletesnek az alakodat az nem azt jelenti hogy fogynod kell, én legalábbis a helyedben áttérnék súlytartó étrendre és alakformálnék.

A szénhidrát visszatöltést kipróbálhatod, viszont nem az a lényege hogy rossz szénhidrátokat egyél, hanem a megnövelt mennyiség. Ha diétában beviszel kb 110 grammot naponta, visszatöltés napján mehet 3szor annyi.

De az utolsó kilókat nagyon nehéz leadni és én látatlanba arra tippelek a magasságod és a súlyod alapján hogy egy kis izmosodással feszesebb lennél és nem kell már 5kilót leadnod.

2012. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, lehet, kipróbálom azt hogy egy ideig kicsit több szénhidrát, de jaaaj annyira bosszantó hogy ilyen nehéz a vége :(
2012. máj. 25. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!