Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha 1200-1300...

Miért van az, hogyha 1200-1300 helyett 2000 kcal-t eszem (ami nekem a súlytartáshoz elég), másnap egy kilóval többet mutat a mérleg, és általában harmadnap is? (Már másnap vissza szoktam térni a kevesebb bevitelre. )

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint az sok súlytartáshoz neked...

Gondolom, valami netes kalkulátor mutatta, hogy ennyi kéne, de tudnod kell, hogy azok elég pontatlanok, tapasztalatom szerint mindig túl sokat mutatnak. Legalábbis nekem is, ez egyértelmű.

2012. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán ennyi a sok étel súlya, talán a folyadék. Természetesen nem lehet egy nap alatt 1 kilót hízni.
2012. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mit gondolsz amit megeszel az hova tunik? beleidbe, és azoknak is van súlya..amikor megeszed azt a sok kajat még aznap gondolom nem wc-zed ki, ezért mutat tobbet a mérleg
2012. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van teljesen,és abban is ha megiszol 2 liter folyadékot az is többet mutat:)
2012. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ebben a plusz 700-800 kcalban sós, édes ételeket is eszel, és/vagy főleg szénhidrátot. A cukor (és szénhidrát tehát pl. a rizs is) vizet köt meg a szervezetben. A só is rendkivűl erős vízmegkötőhatással bír!


Plusz ugye a béltartalom.

2012. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!