Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövőhét péntekig hogyan...

Jövőhét péntekig hogyan fogyjak 2-3kg-ot?

Figyelt kérdés
az utolsó pillanatban gondolom nehéz lesz, ez egy fogadás amit szeretnék megnyerni
2012. máj. 26. 10:47
 1/6 anonim válasza:

ha nem eszel, de az nagyon-nagyon (NAGYON) veszélyes, úgyhogy nem ajánlom, akármibe is fogadtatok.

egyébként meg fuss, sportolj minden nap. és aznap valami könnyű ruha legyen rajtad, ne egy dögnehéz farmer.

2012. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ne egyél, csak igyál sok-sok folyadákot..:)
2012. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

dr steinberger méregtelenítő kúra. 5 napos,5 féle lé,minden nap másik, a levekhez csakis rozskenyér. plusszban semmi mást nem lehet csak vizet. kibírható,ez egy egészséges lébőjt kúra. én félévente megcsinálom,kimossa a méreganyagokat,és fogysz is vele. arra figyelj,h 1. nap sokat mész wc-re. nem hajt meg,de kitisztít,úgyhogy otthon legyél ha lehet. én 6kg-ot fogyok átlag vele az 5 nap alatt. ha tartod,fél-1kg minusz/nap tuti

nem olcsó,de hasznos.

2012. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nap 600 calnál ne vigyél be többet és előtte menj el szaunázni minden nap + és ússz mellé 3 km-et
2012. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miről beszéltek pár óra alatt is lehet fogyni ennyit, vízkiszorítástól függ...amúgy tiszta kaja + napi 2 edzés és sima ügy<--mondjuk 3 nap utána 1 nap pihi...az edzés részben legyen az egyik egy kardió, a másik meg mondjuk súlyzós vagy torna. de közvetlenül a fogadás előtt jó az esetleges nem evés-ivás, vagy tisztító kúra(reszelt alma héj nélkül +pépesített banán) egész nap
2012. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 5-6 napja fogyózok. Reggelire 1 db zsemle vékonyan margarinnal megkenve, bőven zöldségfélék (retek, paradicsom stb. ami van) Délben ugyanazt eszem mint a párom csak "gyerek adagot". Nincs humorom külön főzni magamra és rá. Du. ha nagyon éhes vagyok eszem 1 narancsot mondjuk, este meg sajtot, felvágottat sok zöldséggel, kenyérféle nélkül.

Már fogytam 2 kg-ot.

Meg most vettem ezt a Slimmm kenyeret. Vacsira 1 szeletet megeszek parízerrel és savanyúsággal. Nagy bögre teát édesítővel. Nem mondom hogy ez jó fogyókúra, de én úgy döntöttem hogy azt eszem amit amúgy is, csak kevesebbet, tehát: - csak akkor eszem ha már éhes vagyok és

- csak annyit hogy már nem vagyok éhes.

Szerintem azért nem annyira rossz így. Éhezni sem szabad, ájuldozol stb. Heti 1 kg-ot szeretnék leadni. Max 3 kg / 2 hét. Szóval másfél kiló a max hetente.

2012. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!