Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizen élni és fogyni?

Vizen élni és fogyni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki 10-15 kg-ot fogyott úgy hogy csak vizet ivott? Ha igen akkor ilyen sokat mennyi idő alatt adott le?

2012. máj. 26. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
miért nincs valami szűrőrendszer az oldalon hogy az ilyen jellegű kérdéseket törölje?
2012. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mind kórházban vannak vagy már esetleg a temetőben, ezért nem tudnak válaszolni a kérdésre.
2012. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hülyékből úgy is sok van, eggyel több hal éhen, az csak jó...
2012. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz inkább fénnyel, ne pazarold azt a drága vizet.
2012. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Próbálkozz inkább fénnyel, ne pazarold azt a drága vizet."


Így van!

Ez tetszett. :D

2012. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy nő megpróbálta. Vitaminokat szedett és vízen élt. 1 hét után belehalt. volt a rádióban is. Nem létezhetnek ennyire ostoba emberek.....
2012. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a vizzel fogyést,de aztán rájöttem,mint ahogy előttem mondták is,hogy a viznél jobb a fény.:)) Most már csak azzal élek és szép karcsú vagyok tőle.:DD Ajánlom neked is..:)


Eszem megáll néhány embertől..Istenem miért?:D

2012. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy ismerősöm 21 napig csinálta és 10 kilót fogyott. De utána visszahízta az egészet. Fura,hogy azt írja valaki,hogy belehalt. Kaja nélkül hónapokig bírja az ember. Az más kérdés,hogy egészségtelen,és lelassul az anyagcsere is,stb...
2012. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1 hét alatt én se értem, hogy halt bele. Nekem is volt olyan, hogy 1 hétig SEMMIT nem ettem és nem is aludtam és nem haltam bele.(nem diéta miatt csináltam, szerelmi bánat:D)

De egy idő után tuti korházba kerülsz. Nem értem, hogy vannak ilyen ostoba emberek. Nem lenne egyszerűbb csak kevesebbet enni és mozgni?

2012. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!