Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha érzem hogy kezdek éhes...

Ha érzem hogy kezdek éhes lenni akkor ezzel egyben érzem hogy nagyon lent van a vércukrom is. Hogy fogyhatnék így? Mitől lehet ez? Nem csak e miatt zavar. Valakinek valami nem hizlaló tanácsa, módszere erre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kell éheztetnem magam hogy fogyhassak de nem csak ezzel kapcsolatban zavar. Gép mellett szoktam dolgozni pár napot és onnan nem igazán tudok kirohangálni enni vagy hasonlók. Az éhséggel még nem is lenne baj, tudom hogy a kiváltója részben az alacsony vércukorszint de már félek hogy egyszer rosszul leszek ott. Valakinek valami nem hizlaló megoldása erre lenne? Már zavaró.. Lehet meg kéne nézetnem? De cukorbeteg nem vagyok. Köszönöm előre is a segítséget:) 20l
2012. máj. 27. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy a VÉRCUKROD lenn van? Ugyanis azt nem érzed, kivéve, ha nagyon nagy hiányod van.

A legtöbb esetben, amit igy neveznek, az csak éhség meg nassolhatnék megszokásból.

A legjobb megoldás, ha eszek egy kevés gyümölcsöt vagy zöldséget nyersen, alaposan megrágva. Attól elmúlik az éhségérzet is, meg a nassolási igényed is kielégül.

Mellékesen nem tudom, milyen módon diétázol, de azt azért tudni kell, hogy ha a szénhidrátokat nagyrészt kiiktatod, akkor azzal nagyon ártasz magadnak.

2012. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát ez olyan gyengeségféle. Kicsit émelygek de ha eszek rögtön jobban leszek. Sajnos melóhelyre nem tudok ilyeneket vinni, nem is merek. Én szőlőcukrot szoktam ilyenkor bekapni. nem igazán mondható ez normális diétának, sajnos nem nagyon van miről lemondanom de igyekszem. A szénhidrátról nem mondanék le, szerintem teljesen nem is lehet. Kicsit próbálok kevesebbet enni és odafigyelni erre és ennyi.
2012. máj. 28. 12:43
 3/3 anonim válasza:
Egyél pár darab szőlőcukrot
2012. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!