Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 104.4 kg-ot mutatott a mérleg,...

104.4 kg-ot mutatott a mérleg, május 8-án. Tegnap este mértem magam,101.2kg volt. Ezt valahogy nem értem. Kaloriaszámolos diétát csinálok, jo ez igy? 1300-1400 kaloria között eszem, és nem viszem tulzásba a sportot sem. Véleményezzétek kérlek.

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ekkora súlynál 3hét alatt 3kg nem sok, én is 100kg-n felul voltam amikor életmodot valtottam, es az elso honapban lement rolam rogton 10kg, de gondolom az csak víz volt..tehat ne aggodj, tiszta atlagos a fogyasod, viszont a sport jot tenne neked, fogyas utan nem logna a borod.
2012. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze örülök én ennek, csak mikor ráállok a mérlegre este akkor a következö nap este már, legalább 50dkgmal kevesebb vagyok... te mennyit fogytál ? ja amugy mozgok én ,nem csak ücsörgök:)
2012. máj. 28. 09:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Mivel megvan a kalóriadeficit, fogytál, nem csoda... Egyébként a te súlyodhoz egyáltalán nem sok szerintem az 1400 kalória sem.

Én viszont azt mondom, h a sport egyelőre merüljön ki tempósabb sétában és úszásban (tényleg nem árt, sőt...), de futáson, kocogáson pl. ne is gondolkodj, mert tönkremennek az izületeid. Ha lementél olyan kb/sacc 80 kilóra, akkor szerintem a gyorsabb mozgásformákat is elkezdheted űzni. De valamit tényleg kell mozogni!

2012. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de miert méred magad mindennap? annak nincs értelme, havonta egyszer elég! persze h mutat másnap mínusz X- kgt hisz megemészted a kajakat és ki wc-zed..én oktoberben kezdtem a fogyást 108kg-rol és most vagyok 86kg..
2012. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
uhh az nem semmi!!! hogy csinálod??
2012. máj. 28. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:
hat úgy, h elhagytam a lisztes kajakat, sok fehérjét eszem, h meg veletlenul se izombol fogyjak, mindenféle gyogyteákat iszom, sok rostot eszem..és én se sportoltam intenzíven, mer azért akkora sullyal tornazni a szervezetnek megterhelo, de sétaltam nagyon sokat, és bicajoztam, úgy terveztem, hogy ha elérem 85kgt, akkor elkezdem a testformálásos tornát :)
2012. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok! nagyon ügyes vagy. én nagyon örülnék ha a 90 kilot elérem ..utána a többit. kaloriát számolsz??
2012. máj. 28. 10:02
 8/11 anonim ***** válasza:
dehogy szamolok kaloriat, nekem ahhoz semmi turelmem, amúgy is ha megeszek mittom én naponta fél kg csirkemellet mindenféle zoldséggel a kertbol, salatakkal, vagy 2-3 ujkrumplival, iszok 2L vizet és gyogyteakat(cukor nelkul), és joghurtokat bele epretmetélve vagy ar van cseresznye is, hat ez nem igazan lesz tobb mint 1300kcal úgysem..
2012. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

végül is igazad van..

mennyi ideig tartott mire , nem jöttek rád a falási rohamok?

2012. máj. 28. 10:49
 10/11 anonim ***** válasza:
nem voltak falasi rohamaim, én ettem eleget, mindig tele volt a hasam, napi 5x ettem, így nem volt ido a falasi rohamokra.
2012. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!