Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Fogytam, de...

Ez hogy lehet? Fogytam, de centikben nem látszik.

Figyelt kérdés
Fogytam 3 kilót, de akárhol is mérem magam, ugyanannyi. Akkor most honnan fogytam?

2012. máj. 28. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok helyről, de szerintem csak víz ment le rólad és az nem látszik.

egyébként fogyhattál:

kézről, arcról, combról, lábról, nyakról, hasból, fenékből....

2012. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól is függ, mennyiből adtál le 3 kg-ot. ha előtte 80 voltál, nem annyira feltűnő a változás, de ha mondjuk 50kg-ról fogytál 47 kg-ra, az nagyon szembetűnő tud lenni. emellett a test önmagától is képes 1-1.5 kg-os súlyingadozásra, ennyit simán változik pl a vízháztartástól függően, sőt, pl azon is múlhat, h az először nagydolog elvégzése előtt mérted, később pedig után. ezek összessége simán kiteszi a fogyásod felét. azaz knnyen lehet, h valójában csak 1 max 2 kilót veszítettél, ami nem igazán látszik meg ránézésre, és centikben sem mérhető. a mérleg kimutatja, de tulajdonképpen nincs valós változás.
2012. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 65-ről fogytam 62-re, de ehhez 175 centi vagyok, tehát nem dagi.

Nem két nap alatt fogytam le hanem két hét alatt. Este 1 kilóval nehezebb szoktam lenni mint reggel, azért mondtam 3 kilót, pedig reggel ráállta a mérlegre és 61 voltam.

A derekamat, fenekemet, combomat, vádlimat szoktam mérni, de akkor lehet hogy nem ezekről a területekről fogytam?

2012. máj. 28. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:
folyadék és salakanyag távozott, nem zsír.
2012. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, először a víz és a salakanyag távozik. 2 hét nem sok idő, ha tovább diétázol, zsír is fog lemenni rólad.:)
2012. máj. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megint köszönöm a válaszokat.

Időközben észrevettem, hogy a csípőcsontomnál ment le 4 centi, hogy ez hogy lehet, azt nem tudom :D

2012. máj. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!