Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 3 hete csak Update1-es...

Már 3 hete csak Update1-es élelmiszereket eszek, és kardiózok heti 4-5 alkalommal, mégsem fogytam semmit, még csak nem is látszik centikben sem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát egészségügyi szakember létembre Norbihoz képest biztosan csak egy sarlatán vagyok, de csendben kérdezem, hogy nem azért e esetleg mert a módszere igazából nem diéta....
2009. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, ettől elméletileg kéne fogynom.:S Te mit tanácsolsz?
2009. jan. 14. 10:51
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Én sem fogytam tőle semmit, aztán váltottam a 90 napos diétára, és beindult a fogyás.
2009. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. a 90 napos még nagyobb kárt tud okozni, mint Norbi módszere. Az övé max nem használ, de a 90 napos teljesen elsavasítja a bélflórádat, ráadásul nem zsírt, hanem izmot fog lebontani. Privibe esetleg tudok neked néhány dolgot javasolni, de itt nem teszem, szerintem emiatt a néhány gondolat miatt is fel fognak négyelni a "hozzáértők"
2009. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Az Update nem a legjobb módszer.

Sok fehérje, sok zöldség, sok vitamin és kevés zsír meg szénhidrát a megoldás EDZÉSSEL (kétnaponta 20-30 perc torna, senki nem hal bele :).

2009. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Első válaszoló: A 90-napos diétásokkal vigyázni kell, lassan szektává válnak :)

Engem már többször virtuálisan keresztre feszítettek, ez meglátszik a százalékomon is...

Én már nem szólok hozzájuk, csináljanak amit jónak látnak.

2009. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Akkor a háziorvosom rosszat akar nekem, mert a 90 napos diétát ő ajánlotta....
2009. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Én előző héten kezdtem Norbi "programját" és már 2,5 kg-t fogytam. Nem lehet,hogy egyes élelmiszereket nem jókor eszel? Bár ha Uptade 1-es termékeket eszel,akkor hülye a kérdésem...Egyél reggelire 2-es v. 3-as egészséges élelmiszereket is. A kardió tényleg hatásos...Az emésztésed esetleg? Amúgy hallottam valahol ,hogy a zsír 3 hét után kezd lebomlani,de hogy ebből mennyi igaz,azt nem tudom...A lényeg fel a fejjel!;) Lehet,hogy nem ez a Neked való diéta...Kitartás :)
2009. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
A háziorvosod max tájékozatlan,vagy esetleg nem olvasta át rendesen magát a diétát. Gyalázat, hogy ezt még orvos is javasolja, az még gyalálzatosabb, hogy állítólag orvos találta ki. Szerintem konzultálj másik orvossal is.
2009. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg nem értem azokat az embereket akik folyamatosan le akarnak minket beszélni a 90 napos diétáról. El lehet nyugodtan mondan az ellenvéleményeket, de miért kell ez már szinte szajkózni?

Felnőtt, tanult ember vagyok, aki saját felelőségének tudatában el tudja dönteni, hogy mi a jó neki. Megjegyzem, hogy tanultam élelmiszerismeretet, ezen belül is a helyes táplálkozásról. Véleményem szerint a diéta a szervezet számára szükséges össze alapanyagot biztosítja, és még hatásos is.

Akik ellenzik a diétát, azoknak nem is kell csinálni, de fogadják el, hogy mások ki szeretnék próbálni. Nem kell azonnal elvenni a diétázó ember kedvét az egésztől.

2009. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!