Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi Duci Tréning 2008. Bevált?

Norbi Duci Tréning 2008. Bevált?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megszereztem a fent említett DVD-t. Még nem próbáltam ki az edzést magát, viszont ahogy bele-belenéztem, nem tűnik nagyon vészesnek.

Ti már próbáltátok? Esetleg sikerült is egy-két centit/ruhaméretet lefaragni?

A tapasztalatokat előre is köszönöm.

Üdv.


2009. jún. 30. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam..belenézve semmi..de ha végigcsinálod a 20 percet azért elfáradsz ám!!
2009. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Hajaj, kíváncsi vagyok. Épp a lustaságomat győzködöm, de már tényleg mindjárt nekiállok :))

2009. jún. 30. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nagyon jó átmozgató aerobik, kezdésnek tökéletes...

Korábban én is csináltam, most a párom csinálja, pénteken mérlegelés akkor meglátjuk mennyire volt hatásos (persze mellette a kaját betartja)


látványra formálódott, majd meglátjuk kilóba is mennyit hozott(vitt)


22/F

2009. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebben a pillanatban vontam vissza a "nem tűnik nagyon vészesnek" kijelentésem... Szó szerint szakadt rólam a víz.. :D De nagyon jól érzem magam. Végre nem egy terminátor-aerobik. :)

Köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 30. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!