Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elértem az első 10 kilót. Még...

Elértem az első 10 kilót. Még kb ugyanannyi hátra van. Ti mennyi idő alattt fogytatok ennyit? Utána könnyebb vagy nehezebb lett?

Figyelt kérdés

Nekem úgy február óta ment le ez a 10 kiló. Augusztusban lesz az esküvőm, addig még szeretnék fogyni pár kilót, 6-8 kilóval is megelégszem.

Most olyan büszke vagyok magara, hogy végre nem csak sikertelen próbálkozás 1 kiló minusz, 2 kiló vissza, mint eddig, hanem tényleg mennek le a kilók. Szinte naponta látom a változást.


2012. máj. 30. 07:28
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Ha neked így megy, akkor így megy. Remélem sporttal és egészséges kajával érted el és csinálod tovább! Mert ha nem, akkor teljesen felesleges minden...
2012. máj. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egészséges kajával, de nem sportoltam. Miért lenne felesleges? Mozgok eleget a munkahelyemen, fél 7re érek haza hulla fáradtn, se időm se energiám sportolni.
2012. máj. 30. 07:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, másnaponként egy óra sport sokat jelentene az alakodnak is, meg még sokkal kevésbé lennél kimerülve is, ha rendszeresen csinálod. Furcsa módon a napi munkától ugyan fáradt leszel, de nem mozgat át megfelelöen, és rengeteg izomfeszültség marad benned, amitöl nem tudsz elég mélyen aludni, és nem pihened ki magad. Rendszeres sporttal kevesebb alvás is elég, mert sokkal intenzivebben pihentet.
2012. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:

Ha elszaladsz a kávégépig vagy a fénymásolóig meg vissza az nem igazán nevezhető sportnak :DDD


Az ilyen sport nélküli diétázásoknak mindig az a vége, hogy pocsékul néz ki az ember. Lehet a mérleg kevesebbet mutat, de az izmok olyan mértékben kezdenek el lepusztulni, hogy rossz lesz magadra nézni ha végeztél a kúrával...

2012. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sport nélkül én se ajánlom a fogyókurát, de ha neked ez válik be akkor csináld. Nekem is könyebben mentek le elöször a kilok, utána valahogy megáltak, és lasabban...:/

De kitartást :)

2012. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én anno a cukrom miatt fogyóztam, 20 kilót le is adtam másfél év alatt.

Orvoshoz jártam, sikerült lemennem 65 kg-ra.

Sokan a mai napig nem hisznek nekem, de a dokim, 74 kilónál azt mondta: minél kevesebb valakin a felesleg, annál nehezebben fogy, annál intenzívebb mozgást igényel a szervezet. És ez tényleg, így van, szóval, minél többet fogysz, annál nehezebben mennek le a kilók.

Amúgy javaslom a citromos vizet, önmagában nem fogyaszt, de megfelelő mennyiségben lúgosít a szervezetben, így gyógyszer nélkül is úgy érzed, nincs akkora étvágyad:-). Éhgyomorra fél citrom levét kell meginni 2 deci vízben, szívószállal. Többet nem javaslok, mert rosszat tesz a gyomrodnak, ennyi bőven elég. Szívószálra a fogaid épsége miatt van szükség, hosszútávon tönkreteheti őket:-)

2012. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!