Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt majdnem 7 kgot...

Egy hét alatt majdnem 7 kgot fogytam, mi történt?

Figyelt kérdés

Pedig nem tornáztam, semmit nem mozogtam, csak sétáltattam a kutyum, mint mindig.


Ma furán plöttyedt volt a hasam mikor felkeltem, meg a ruháim sem úgy álltak ahogy szoktak, gondoltam megméretkezem, és basszus 6,5 kgot fogytam... szerintem nuku mozgás mellett ez nem teljesen egészséges.


2012. máj. 30. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet el kellene menned orvoshoz, mert egy tényleg nem normális. Ha valaki ugyanolyan életmóddal 7 kg-ot fogy, ott valami baj van.

Én munkahely miatt egy hétig szó szerint enni nem tudtam a stressztől és az idegeskedéstől, szó szerint semmit nem voltam képes lenyomni a torkomon, bár néha próbálkoztam gyümölccsel, zöldséggel. Akkor is csak 3 kg szaladt le rólam. Más egészségügyi problémád nincs?

2012. máj. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is orvos lesz ebből.


Amúgy egyéb bajom nincsen, olyan egészséges vagyok, amennyire egy 22 éves nőnemű lány csak egészséges lehet.

2012. máj. 30. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy am? sok a súlyfelesleged? Remélem semmi baj, bár én is kivizsgáltatnám magam a helyedben.
2012. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt sok feleslegem, max egy két kósza kilócska. 61 voltam ami a 1.65ös magasságomhoz szerintem teljesen jó volt, aztán most meg 55 lettem.
2012. máj. 30. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinga válasza:


Szia. Voltál orvosnál? Mit mondott? Történt azóta valami?


Én is így jártam januárban. Két hét alatt leadtam több mint 5kg-ot, anyumék el is kezdtek cukkolni, hogy anorexiás vagyok. A menszeszem se jött meg. Kértem időpontot a dokinál, február közepére adott, mire mentem volna megjött...úgyhogy nem tudom mai napig miért fogytam le, holott én se mozogtam, nem is voltam stresszes. Persze azóta én vissza szedtem a leadott kilókat, még többet is csípő tájékra, és menszeszelek azóta normálisan. =/

2012. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, én sajnos beteg vagyok :(
2012. jún. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!