Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjedús diéta, hatásos lehet?

Fehérjedús diéta, hatásos lehet?

Figyelt kérdés
160 cm magas 52 kilós lány vagyok 29 éves. Nem mondhatnám hogy elhízott vagyok viszont van rajtam legalább 3-4 kiló felesleg (hasam + combok) amitől egyszerűen nem tudok megszabadulni. Mindig is próbáltam odafigyelni az evésre illetve mellette mozogtam is. Tegnap elkezdtem egy fehérjedús diétát, ami abból áll, hogy főként fehérjét eszem, sovány húsokat, halat zöldségekkel salátákkal, plusz tejtermékek, semmi cukor liszt stb… emelett napi 2x 45 percet lépcsőzőgépezek. Ez hatásos lehet? és mennyi idő alatt sikerülhet leadnom a plusz kilókat?
2009. jún. 30. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, hatásos lehet, de az sem mindegy, hogy hogy lépcsőgépezel.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__30..

Nem mindegy, hogy aerobic vagy anaerobic munkát végeznek az izmaid azon a lépcsőgépen.

2009. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ,szóval ha jól értelek akkor nekem aerob mozgást kéne végeznem , azaz 130 pulzusszám körül. Sajna nincs pulzusszámlálóm, ugyhogy nem tudom mennyi lehet. :S ha esetleg 130 felett van akkor annak mi lesz az eredménye?
2009. jún. 30. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Izomvesztés.


Persze ha tényleg sok fehérjét eszel, akkor elkerülhető.

De azt már kardióedzésnek hívjuk. Hatásosabb mint az aerob.

Rövidebb ideig is elég csinálni de nem éget zsírt azonnal, mivel a szénhidrátraktárakat üríti. Viszont hihetetlenül felpörgeti az anyagcserét, így még edzés után sokáig égeti a kalóriákat.

Legjobb a nagy intenzítású intervallum edzés.

Nézz utána googliban: HIIT


Pl:

[link]

2009. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!