Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 95/66/96 a méreteim.166 cm...

95/66/96 a méreteim.166 cm vagyok és 61 kg, mennyit kellene még fogynom?

Figyelt kérdés

Számok alapján arányos vagyok, én mégis egy kicsit túl nagynak látom magam mindenhol (kivéve a mellemet :D), és szeretnék fogyni még kb. 6 kg-t. A combom nagyon vastag, 54 cm és az egész lábam formátlan. Olyan buci térdeim vannak, nem tudom ,mit csinálhatnék velük, hogy eltűnjön a térdkalácsom felől és mellől a zsír.

Diétázom 1 hónapja, alig eszem szénhidrátot, csak egy szelet rozsos wasa kenyér reggelire, szinte semmi cukor, sok sovány hús, túró, joghurt, zöldség, gyümölcs, napi 3 liter víz, zöldtea, 5 után semmi kaja, max 1000 kcal/nap. Mégis alig látok magamon változást.

A sportot eddig sajnos nem vittem túlzásba. Most viszont egy hónapig itthon leszek minden nap és szeretnék valami sportba belekezdeni és rendszeresen csinálni. Konditerem, aerobic óra és egyéb fizetős sport kizárva, alig van pénzem.

Szobabicikli, legmagic van itthon, azokat érdemes használni?

Mennyit érdemes egy nap szobabiciklizni, milyen tempóban és milyen erős fokozaton?

Legmagic csak izmosít, vagy zsírégetésre, karcsúsításra is jó?

Köszi annak, aki válaszol.


22/L


2012. máj. 30. 19:18
 1/7 anonim válasza:
igen, még 5-6 kilót adjál le, és én a helyedben napi 2szer 15 percet szobabicikliznék közepes fokozaton( ne épüljön be a zsír az izomba, vigyázz), és mondjuk 15 perc leg magic, amitől nyilván feszesebb, formásabb vékonyabb és izmosabb leszel, nem kifejezetten zsírégető, de hatni fog, és még érdemes lenne minden nap kocogni, úgy , hogy a tiszta mozgás legyen meg 20 perc. ezt én nem tartom soknak, de ha ezt kitűzöd magad elé, és kb betartod, hidd el, hihetetlen lesz a változás. főleg hogy fogyesz közepén vagy, tehát már nincs sok méreganyag, egy hét után sokkal kisebb leszel, az biztos. tapasztalatból mondom, a sikerélmény kedvéért is kb érdemes csak akkor nekikezdeni sportolni amikor már a nem kajálástól kivagy és feladnád, mert nagyon hamar érezni és látni fogod a változást. a súly nem fog könnyen lemenni, hiszen nőnek majd a nehéz izmok, de ne add fel, a külsőd már rég 5 kilóval könnyebbnek néz majd ki, mikor még nem is fogytál anniyt .. hajráá :DD és mindenképp írjál eredményt, tapasztalatot ide nekünk (bocsi pongyola írásmódért, nagyon fáradt vagyok )
2012. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Azt még elárulnád, hogy mit értettél az alatt, hogy a zsír ne épüljön be az izomba? Erről még nem is hallottam, hogy lehet ezt elkerülni?

2012. máj. 30. 19:48
 3/7 anonim válasza:
Ha túl nagy súllyal edzel, akkor nem szép izomrost fejlődik, hanem ilyen zsíros nagy cucc, amit a gyúrós pasikon is sokszor látsz. ez csajokon elég szerencsétlen dolog, neked a combod lenne hajlamos erre. nekem is volt hogy vastagabb volt a combom és kőkemény volt mert ilyen volt, de mostanra elértem hogy külön legyen az izom, szóval vigyázz :) ne nagy súllyal,inkább előbb fogyj le, aztán izmosíts, ha akarsz
2012. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A túl kevés szénhidrát legalább annyira nagy hülyeség, mint a túl sok. Egyél több szénhidrátot, meg fogsz lepődni...Meg attól is meglepődnél, ha elfelejtenéd ezt a délután/este 5-6 után nem eszek marhaságot, és este is ennél, például túrót. Szépen kérlek, legalább olvass egy kis szakirodalmat, ne az idióta városi legendáknak higgy, amit a kövérek adnak át egymásnak :S
2012. jún. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen csöcsös-faros menyecske lehetsz, én a kocogást ajánlom. Lemenne a vastag comb, a nagy fenék és a nagy csöcs is. Lehetnél arányos karcsú, 90-60-90.
2012. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
na hogy haladsz?medírod?
2012. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 után már nem eszel? Ezen sürgősen változtass! Különben pár éven belül cukorbeteg leszel!
2012. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!