Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni evéskényszer...

Mit lehet tenni evéskényszer ellen?

Figyelt kérdés
L/16
2009. jún. 30. 17:28
 1/10 anonim válasza:
Foglald el magad. Gondolj arra, hogy mennyire büszke lehetsz majd magadra a "roham" elmúltával, hogy igenis, te legyőzted... és persze egyél sokszor kicsit, hogy ne jöjjön rád a falási roham.
2009. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
erre én is kíváncsi lennékXD talán próbáld meg magad lekötni, mindig legyél valakivel, csinálj programokat, így nem jut időd arra, hogy az evésen gondolkodj. és sose legyél egyedül otthon, nálam mindig ilyenkor kezdődnek a gondok:S
2009. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ha lekötöm magam közben is arra gondolok..vagy ha vagyok vkivel..meghivnak. pl tegnap is emgihvtak pizzázni meg hambizni mge jégkásázni..és mindezt 2 ora alatt
2009. jún. 30. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Igyál több vizet, az csökkenti az éhségérzetet.
2009. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Igazából az a leghasznosabb, ha az ember nem tart otthon könnyen elérhető nasikat.
2009. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. voltam. akkor tényleg nem tudom:S én mások előtt szégyenlek enni, így nekem beválik, ha emberek közt vagyok... hogy nyilvánul meg az evéskényszered?
2009. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rágózz, az segít.
2009. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz a legjobb, ha többet iszok vizet... De oylan rossz, mert kinyitom a hűtőt vagy bemegyek a konyhába kinyitom a szekrényt és hozok be 3-4 fajta kaját és eszek és eszek..és amikor már tök nem vagyok éhes akkor is eszek és már bűntudatom van akárhányszor eszek:( köszi a válaszokat eddig a rágó meg a viz jóötlet
2009. júl. 1. 00:18
 9/10 anonim ***** válasza:

sajt :)

amúgy kérdd meg a szüleidet hogy csak finom gyümit vegyenek, zöldséget, egészséges kajákat. csoki meg cukor, chipsz ne is legyen otthon

2009. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem a rágózás, fogmosás, sok víz ivás segített(: és persze azóta rengeteg gyümölcs van édesség helyett a házban

sok sikert ,remélem sikerülni fogy legyőzni a kényszert!

2009. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!