Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb (legfog...

Melyik a leghatásosabb (legfogyasztóbb) edzések?

Figyelt kérdés
Pl.: Kardió stb... <-- Ilyeneket kérek

2012. jún. 2. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont nem a kardió, hanem az aerob. Az, hogy biciklizel, gyalogolsz, ellipszis trénerezel, stb, pont nem számít. Olvass utána légyszives.
2012. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Áruld már el, hogy szerinted miért kérdeztem meg? Mellesleg olvasd el a kiegészítőt (<--- Ilyeneket kérek...) <-- Ezt azért írtam ki hogy ne edzést tartó emberek nevét írjátok, hanem a csoportot (PL!!!!: aorobik, kardió, zsírégető STB...
2012. jún. 2. 10:28
 3/6 anonim válasza:
Én zsírégető, alakformáló step pados aerobikra járok. Szerintem az jó, mert nagyon le lehet tőle izzadni.
2012. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. :)
2012. jún. 2. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem teljesen értjük egymást. Vagyis én nem értelek. Melyik a leghatásosabb edzés fogyasztásra? Erre az a válasz, hogy az aerob mozgás (súlyzós edzéssel kombózva még jobb, de nőknél ez lehet valami ugri-bugri aerobic óra is). Az aerob mozgás pedig alacsony pulzusszámon végzett monoton, izommunkát nem igazán igénylő mozgástípus. Gyakorlatban ez kb az, amikor még tudsz beszélni, még épp nem lihegsz, de izzadsz. Ez lehet séta, bringa, lépcsőzőgép, tök mindegy. 45-60 perc heti 4-5X. Ez most így jó?
2012. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tökéletes. Köszönöm szépen neked is.
2012. jún. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!