Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a barátnőmön?

Hogyan segítsek a barátnőmön?

Figyelt kérdés
160 cm már 44 kg-ra lefogyott, de nem akarja abbahagyni és nem hiszi el, hogy már vékony, egyfolytában csak azt lehet hallani tőle, hogy ő milyen kövér.
2012. jún. 2. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
44 kg??? Ez már beteges!!!! Az a baj hogy hiába próbálod lebeszélni őt a további fogyásról, ő ezt agyilag már eldöntötte. Eredetileg hány kg volt? mikor kezdett el fogyózni, és hogyan? Az is lehet hogy túlzásba vitte és valami betegsége van már amiről még nem tudtok illetve még nincsenek tünetei. Az a baj ha 40 kg lesz akkor a gyomra is összefog szűkülni főleg ha nagyon keveset eszik és akkor már még komolyabb bajok lehetnek. Én elmagyaráznám neki hogy ez a nagy súlycsökkenés meg a nagyon nagy soványság milyen betegségekkel jár, mert bizony az sem egészséges ha valaki túl sovány. Egyik ismerősöm is bele esett ebbe a hibába alig 40 kg már nincs is menzesze és csak csont és bőr plusz már energiája is alig van szegénynek és az immunrendszerét is kis híján kinyírta. Már orvosi eset gyakran kell járnia ellenőrzésre az is lehet hogy kórházba fog majd kikötni. Annyira nem ismerem az illetőt de nagyjából tudom mi van vele. Neked meg azt kellene elérned hogy a barátnőd ne essen bele ebbe a hibába. Valahogy beszéld rá hogy álljon meg a fogyással
2012. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Állandóan próbálom lebeszélni róla, de ő azt mondja, hogy így nem érzi jól magát. Tavaly kezde mikor elváltak a szülei akkor rengeteget fogyott, de nem tudom mennyit. Abbahagyta. Most áprilisba kezte újra, pedig akkor is vékony volt (51 kg). Most az a célja, hogy 35-40 kg legyen.

Alig eszik, rengeteget sportol.

2012. jún. 2. 11:33
 3/3 anonim válasza:
Ő már orvosi eset. Én pszichológushoz vinném vagy ha ő nem megy el én elmennék a helyedben és tőle kérnék tanácsot h miket mondjak neki.
2012. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!