Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173cm és 75kg vagyok, köte...

173cm és 75kg vagyok, köte alkattal, nagyon kövér vagyok? MI aza mozgás ami kifejezetten a lábakat erősití?

Figyelt kérdés
TUdom,hogy hülye kérdés,de bánt nagyon...NIncsenek hurkáim a derekamon meg ahátamon,de egy kis husi van a hasamon,inkább combos meg fenekes vagyok...sokat mozgok,erősitek meg futok de alig akar lemenni.38-40 számozásu nadrágot hordok europai méretben.köszi a válaszokat előre is
2012. jún. 2. 15:33
 1/3 anonim válasza:
Van sok olyan dvd ami kifejezetten ezt a területet mozgatja meg. Ilyen pl. Norbi comb- és farizom.
2012. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha most azt nézzük, hogy én 183cm vagyok és szintén 75kg (és ebből még mindig fogynom kell, hogy jól nézzek ki, kb 66kg-ig) akkor nem mondom, hogy kövér vagy, de elég erős vagy. Olyan, hogy helyi fogyás, nem létezik. Szóval ha elkezdesz sportolni, akkor mindenhonnan fog olvadni a zsír.

Én mostanában erre edzek: [link]

20 perces edzések, de nagyon jól megizzasztanak és újjászületek a végére :)

2012. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyelj, szerintem abszolút jó alakod lehet. 165 cm vagyok, 68 kilóval. Én inkább pocakos vagyok, de ha te a lábra akarsz gyúrni, akkor a taposó gépet ajánlom. Viszont vannak külön ilyen DVD-k, amiket erre találtak ki.
2012. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!