Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a csirke-diétá...

Próbáltátok már a csirke-diétát? Állítólag nagyon hatásos. Vélemények?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy a barátnőm az utóbbi időben nagyon sokat fogyott, azt mondta, a csirke-diétával. Első hallásra azt hittem, a diéta lényege, hogy szinte csak csírkehúst eszünk, de aztán a barátnőm felvilágosított, nézzek meg egy egy disznót és egy csirkét, a disznó tiszta zsír, a csirkén viszont csak hús (+izom) van, tehát a csirkék vmit nagyon jól csinálnak! Azóta a barátnőm csak olyan dolgokat eszik, mint a csirkék , tehát szinte csak kukoricát, azt viszont sütve, főve, de magába, + gabonanövényeket. Sosem éhes! 1 hónap alatt 10 kilót fogyott, sportolás nélkül.

Szerintetek kipróbáljam? Nem halnék bele a túl egyoldalú táplálkozásba? (végülis a bnőm még él)



#fogyókúra #csirke-diéta
2012. jún. 2. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még erről, de nekem nem túl logikus. Jobb ha inkább csirkehúst eszel.
2012. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csirkék vagyunk, hanem emberek. Butaságot csinál a barátnőd és valószínű, hogy izomból fogyott nem zsírból. Köze nincs az egészséges táplálkozáshoz....
2012. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te jó, ég, 1 hónapig még csizmatalpon is el lehet élni, majd szólj, ha hullik a haja, töredezik a körme.

A disznó sem eszik nagyon mást, mint a csirke egyébként, tehát még az ideológia se stimmel.

2012. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pff.. ennyi erővel egyen egeret meg whiskast, hiszen a macskák is izmosak és vékonyak......
2012. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sztem pedig biztos van benne vmi..például hallottatok már plankton vagy moszat diétáról??? hát persze, hogy nem...senki nem akar úgy kinézni, mint egy jóllakott bálnamama....
2012. jún. 13. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen csodadiéta hülyeség. Üdv a valóságban.

Az számít hogy milyen tápanyagokat viszel be és mennyit.

Ha egyoldalúan táplálkozol vagy keveset eszel az maximum ideiglenes súlyvesztést okoz miközben az egészséged rámegy.

2012. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem am van benne logika... Lehet kipróbálom! Gondolom a lényeg az, hogy csak egy féle kaját ehetsz, a bálnák meg zabálnak mindent össze-vissza (plankton, moszat, meg isten tudja még milyen szemeteket), azért olyan dagadtak...
2012. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!