Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30kg-ot szeretnék fogyni,...

Ikszdéé31 kérdése:

30kg-ot szeretnék fogyni, lehetséges?

Figyelt kérdés
Minél hamarabb le szeretnék fogyni legalább 30kg-ot, lehetséges ez, hogy álljak neki, milyen diéta a legjobb, mit tegyek!? 20éves vagyok.
2012. jún. 2. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért ne lenne lehetséges? Van, aki 70 kilót is lefogyik. 30 kiló sok, de nem lehetetlen. Én is voltam már 82 kiló is, most 67 vagyok, szóval 15 ment le. Még 10-15-t akarok fogyni, azzal 30 kilónál fogok tartani.
2012. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen lehetséges sok ilyen sikertörténetet lehet hallani és látni pl Rubint Réka oldalán...sok sikert és kitartást!!
2012. jún. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet!Én 40kg-ot fogytam.Nem fogyókurázni kell,hanem életmódot váltani.Cukor,fehérlisztes dolgok elhagyása,kerülése.Helyette rozs,tk kenyér-liszt,édesitőszer esetleg méz.Rendszeres napi 5x evés,főtt étel mindig ebédre,sovány húsok:hal,csirke,pulyka,sok zöldség,gyümölcs.kevés krumpli,tésztából is kevés az is tk vagy durum.És persze rendszeres testmozgás heti 5nap.Meglesz az eredménye.
2012. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat.A 90napos fogyókúrát szeretném elkezdeni, mellette pedig Rubint Réka videóival edzeni. A diétát ma kezdtem, a reggelim egy kis szelet dinnye volt. Segítségeteket megköszönöm, és szívesen várom tanácsaitokat.

Mit tehetek még? Jó ez a fogyókúra, egyszer csináltam kb60napig, sikerült is lefogynom vele kb 9kg-ot. De most végig szeretném csinálni.

2012. jún. 3. 09:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek szedjek alli fogyasztószert?
2012. jún. 3. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:

egy szelet dinnye reggelire?? na te se fogod ám sokáig bírni a fogyokúradat!! a fogyás lényege a helyes táplálkozás, és ha akkora súlyt akarsz leadni, ahhoz életmód váltás kell, tehát semmi finom liszt, cukor!!minél tobb hús, rost és víz vagy teák!!gondolom a 30kg is nem egyik naprol a masikra ment fel rád, így le is nem az egyik naprol fog megtorténni! turelmesnek kell lenni! és mozogni is hogy a böröd ne legyen csúnyaa

én most tartok a -21.kilomnal és még van hátra jó pár kg mégse siettetem.

2012. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, csak a 90 napost ne!

Annál nagyobb baromság nem sok van...

Válts életmódot!

Egyél egészségesen, kerüld a lisztes, cukors, zsíros, olajos dolgokat!

Egyél sok csirkehúst, halat, salátákat, zöldségeket, gyümölcsöt(bár azt mértékkel), túrót!

Reggelire zabkását!

Ebédre csirkehús salátával

Vacsira túró, csirkesonkával.

Étkezések közt egy gyümölcs vagy joghurt

Maradj 1200-1400 kalória között.

Én így fogytam 15 kilót január- február óta, pedig nem is mozogtam semmit. Ha mozogsz is, méghamarabb lemennek a kilók!

2012. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!