Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Feszesedni szeretnék! Ugróköté...

Feszesedni szeretnék! Ugrókötél a súlyzós és fitness szalag mellett jó?

Figyelt kérdés
Odafigyelek a táplálkozásomra, relative keveset eszek, nem nasizok napközben. Próbálok napi 3x enni és kb olyan 2-3 hete tornázok minden nap. Lábemelés, kitörés, súlyzózás, fitness szalaggal lábgyakorlatok és ma elkezdtem ugrókötelezni. A fő terület amivel igazán bajom van, az a comb/fenék. A combom úgy érzem kezd vmivel véknyabb lenni, a belső combomon látok némi különbséget. A ékrdésem az lenne, hogy ez megfelelő ha rendszeresen csinálom? Kitűzött időpont nincs, hogy mikorra szeretném elérni a kívánt alakot. Az a baj, hogy nem tudom miből mennyit csináljak, általában addig szoktam ameddig bírom. Ez így jó, vagy változtassak valamin? Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 4. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

bemelegítésre jó.


feszesedni meg csináld ezt:


http://www.youtube.com/watch?v=nDcNzEFr7yA

2012. jún. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a fegyencedzést csomó nő is csinálja,komplett rendszer egészen a kezdő szinttől annak utána nézhetnél.

ugrókötél edzésterved van?

erre az alak dologra még reagálnom kell...

a sport az egészségről kell szóljon és egy életen át érdemes csinálni,nem holmi alakért.

a formás test,az alacsony testzsír csak ráadás.

a feszesedéshez meg a fegyencedzés mellett a fehérjebeviteled is emeld meg minimum 2g/tskg-ra/nap.

2012. jún. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!