Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Halottam, hogy az ananász...

Halottam, hogy az ananász fogyaszt. Cappy ananász levet iszom majdnem minden nap. így van valami fogyasztó hatása?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 01:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy fogyaszt. Általános tévhit, hogy a gyümölcsök fogyasztanak. Nem, a gyümölcsök sok energiát tartalmaznak és a szó általánosan használt értelmében igen, hízlalnak.
2009. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
a cukrozott üdítőital hízlal,teljesen mindegy hogy milyen ízesítésű
2009. júl. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
A cappy ananász hizlal, mert tele van cukorral. Igyál inkább édesítőszereset vagy a legjobb szerintem az ásványvíz. Amúgy meg nem minden gyümölcs hizlal...pl. a görög és sárgadinnyének nagyon alacsony a kalória értéke.
2009. júl. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Én szoptatás alatt ittam a Cappy-t rövid ideig és meghíztam tőle. Egy hónap alatt feljött vagy 4 kiló. Az nem ananászból van, az is biztos meg az is, hogy az ananász nem alacsony kalóriatartalmú gyümölcs. Szóval ez tévhit. Egyébként az üdítőből hiába iszol, az nem pótolja a gyümölcsöt. Sajnos a kettőnek semmi köze egymáshoz. Szerintem ha nem kívánod a gyümölcsöket, nem kell erőltetni, de akkor nem kellene helyette üdítőket inni. Ennek csak a neve xy gyümölcs. Már attól is fogyhatsz, ha eddig ilyeneket ittál, hogy átállsz a vízre és semmi mást nem iszol. Nekem ilyen apró módosításoktól ment le 10 kg 2 hónap alatt.
2009. júl. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Helló mindenki.

Kedves kérdező. Én is hallottam ezt, az anyukám róbálta is, de sajnos nem működött (legalábbis az ő esetében nem!) Ő vett édesítőszeres ananász konzervet és annak itta a levét (bár szerintem tuti volt benne cukor is).

2009. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5:47-es. Látom nem lehet neked privit küldeni, ezért írok ide és ezer bocs a kérdezőtől!!!

De nem írnád le azokat az apró változtatásokat? Csak tanácsképpen a fogyizóknak! Köszike előre is! :)

2009. júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom pontosan hízlal e vagy sem. DE!

A 13 nap alatt 8 kg diétát megcsináltam, és nem hatalmas súlyfelesleggel bírtam, mégis lefogytam, melyet tartani is lehet. Abban a diétában szerepel a 4. és 11. napon ebédre az 1 l juice, én akkor ananászlét ittam.

Mivel tudom, hogy hatásos volt maga a diéta, gondolom beépítve egy hasonló liszt nélküli fehérjében gazdag étrendben nem este fogyasztva jótékony lehet a hatása.

2009. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
az ananászban van a bromeolin nevű enzim, ami segíti a "zsírégetést", azaz a lebontást. de CSAK a gyümölcsben van. semmiféle feldolgozott termék nem jó! csodát ne várj tőle, de kiegészítésnek jó.
2009. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolóval kell egyet értenem. Az ananász segít lebontani a zsírt, viszont lé vagy konzerv formájában nem jó, hát a rendes ananász viszont szerintem nagyon drága. De hasonlóan zsírégető még a paradicsom is, na az viszont most olcsó, szezonja van :) Nekem általában egy kiló paradicsom a vacsorám.
2009. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
08:38: apró változtatások alatt gondolok arra, hogy csak vizet iszom, nem eszem este 6 után, édességet szoktam enni, hogy ne jöjjön rám hirtelen a vágy, de csakis délelőtt eszem belőle, így is fogyok, mert estig le tudom dolgozni. Krumplit, tésztát, fehér kenyeret fogtam még vissza ezen kívül, tehát ezeket nem eszem. Köretnek vegyes zöldséget eszem, ha nagyon megóhajtom, akkor rizst. Elég sok húst is eszem, az nem hízlal és kell a fehérje a szopi miatt. Próbálok nem mindent megenni a tányérról azért. Ezzel lehet gyakorolni az önkontrollt. Lehet, hogy nekem azért ment le sok elég gyorsan (meg utána is még lement 15 kg), mert volt is miből. 91 kilóról indultam a szülés után felhízott állapotomban, 87-tel jöttem ki a kórházból, nemsokára már 91 voltam a Cappytől, amit sokat ittam a tejért. Volt is tőle rengeteg, de nem érte meg. Ha még pár hónapig ittam volna annyit belőle, szerintem simán felhíztam volna 100 kilóra. Nem vagyok rá büszke, de kezdetben semmit sem sportoltam mellé, mert szoptattam és akkor voltam szülés/császár után. Most már kezdek normális súlyra visszaállni, de még mindig szoptatok, szóval óvatos vagyok. Azt viszont megtanultam, hogy üdítőt nem szabad inni. Többet árt, mint használ. A gyümölcsnek semmi köze hozzá meg ki tudja, hogy mi van benne...
2009. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!