Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Halottam, hogy az ananász...

Halottam, hogy az ananász fogyaszt. Cappy ananász levet iszom majdnem minden nap. így van valami fogyasztó hatása?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 01:25
1 2
 11/20 Krisz85 ***** válasza:
Nagyon átvertek, ugyanis cukor az egész, ami nem okés dolog zsírégetéskor.
2009. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8:38-as vok! Szülés után lévő anyuka köszönöm neked az apró tippeket! :)
2009. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%
14:58: szívesen! Hidd el, hogy csak kitartás kell hozzá és ilyen egyszerű változtatásokkal rengeteget lehet fogyni. Egy idő után viszont nem megy sport nélkül. 10-15 kilót le lehet adni anélkül is azonban. Ha a súlyod kevesebb, akkor gondolom, hogy lassabban megy a fogyás. Nekem is meg-megáll és akkor nehéz, de ha kitartasz, meg lesz az eredménye!
2009. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
az ananász az megeshet hogy fogyaszt, mert ugye gyümölcs, és talán zsírégető hatása is van. de eltudod képzelni mennyi igazi gyümölcs kerül ezekbe a gyári készítményekbe???? pont annyi hogy az semmit nem ér!!! nem is beszélve a sok E-s számról és egyéb adalék anyagokról. ha fogyni akarsz nagyon egyszerű: este hat után már nem eszel, picit elmész kocogni, néhány km, nem gyári lötyiket fogyasztasz hanem igazi gyümölcsöt és gyümölcslevet (most úgy is szezon van, pl görögdinnye ami tökéletes mert lédús is) és nem enni édességet max minden nap egy kocka, momdom csak egy kocka csokit!! ha ezt betartod, mert állítom nem lesz könnyű, de van 2-3 hónapod, mert ha úgy akarsz lefogyni hogy azt ne is nagyon szedd vissza ennyi idő kell, akkor tuti a hatás! szóval kitatást és sok sikert!
2009. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Husimusok. Nézzetek már kicsit utána hitelesebb forrásól, mielőtt ilyen hülyeségeket kezdtek el hajtogatni.


1.) A bromeolin nem zsírégető enzim, hanem egy olyan enzim ami elősegíti beindítani a proteolízist.

A proteolízis röviden és egyszerűen a testben lévő proteinek lebontása, azaz FEHÉRJÉK lebontása.


2.) Hosszútávon használható zsírégető enzim a tudomány mai állása szerint nem létezik.


3.) Mit gondolsz, ha létezne, akkor mi történne? Hova tűnne rólad a sok háj? Elpárologna? Kiizzadnád? Nem, mozgás híján a szervezeted nem tudna mit kezdeni az átalakult zsírszövettel és visszaalakítaná eredeti formájába.


4.) Ha tegyük fel, csodálatos módon, valóban kipárologna a testedből a zsír, a csodálatos ananász fogyasztása után, akkor mit gondolsz mi történne az ananászból származó soksok kalóriával?

2009. júl. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként meg az este hat utáni hízás az egy ostoba mítosz, amit jó lenne, ha kivernétek a fejetekből végre.
2009. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ejnye. Amiben tápanyag van, az mozgás nélkül hízlal. A szervezetünk nem irodamunkára van kitalálva, mozog h ehessen. Tehát nyugodtan egyen mindenki bátran zöldségeket, és sovány húsokat, mert zsíra pl nem negyon van szükségünk,az kellett mondjuk a jégkorszakban meg a szűkösebb időkben, mikor szükséges volt tápanyagot raktározni. ma erre nincs szükség úgyhogy annyi a lényeg, h künnyen bontható tápanyagokra van szükség. Mozogjon az ember, bicikli meg minden, és ehet nyugodtan édességet, főképp szőlőcukrot, mert nem lesz ideje lerakódni, és hamar energia lesz belőle. Ha az ember csak ilyen fogyis szarokat eszik annyi lesz a vége hogy fogy egy keveset, és nem lesz ereje megmozdulni....
2009. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21:49: szerintem meg nagyon sok igazság van a 6 utáni dologban. Én magamon tapasztaltam. Illetve nézd meg, hogy nagyon sok életmód épít erre a teóriára. Szerintem butaság ezen vitázni. Ha működik valakinél, van benne valami, nem?
2009. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, és a lepontozóbizottságnak üzenem, hogy nem kell irigykedni. Annak örülni kellene, hogy valaki elmeséli a sikertörténetét.
2009. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, az este 6 utáni nemevésre építő emberek és diéták egyaránt félreinformálódottak, akárcsak te. Az ilyen diétákban nem lehet megbízni és az otthoni konyha-orvostudományodra valamiért nem tudok nagy tekintéllyel nézni. Azt tanácsolom, hogy üsd fel az orvosi lapok, egyetemek kutatásait és győződj meg magad a dolog hamisságáról.
2009. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!