Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon nagyon hájas vagyok,...

Nagyon nagyon hájas vagyok, és szeretnék lapos hasat, illetve cép combokat. Hogyan érjem el 61 kg sújjal?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

egyrészt. a 61 kilóddal maximum 140cm-esen lehetnél nagyon nagyon hájas


másrészt. hány éves vagy, hogy még mindig nem tanultál meg helyesen írni???

2012. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is: cép:szép sújjal:súllyal

Apu mindig ezeket mondta:Reggelire úgy egyél,mint egy király. Ebédre mint egy politikus.Vacsorára mint egy paraszt/szegény.Ezt úgy kell értelmezni,hogy reggelire a legtöbbet pL:2kifli+1pohár tej és a kiflire valami vajféle

ebéd:főt kaja (leves+második[kisebb tányérokkal]) vacsora:1alma vagy pár szem meggy. ezen kívül reggel lefutsz 1 km-t aztán 50felülést(hasadért) 25törzsemelés a futás egy kicsit izmosítja és égeti a zsírt a lábadról. este megint 1kb futás és 60felülés és 30törzsemelés. Én így fogytam le 2hónap alatt 2kg-t 65-ről 56-ra (fejlődő szervezet vagyok) 12/L

2012. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9kg-t bocsi közbe máshova figyeltem és 1km-t!
2012. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61 kilóval biztos nem vagy nagyon nagyon hájsas. Nekem 60 az álomsúly, pedig scak 160 centi vagyok...
2012. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eskü nem emlékszemh miért írtam így..xD pedig nyelvtanból 5-ös vagyok.xDD jesszus degáz.xd am meg köszönöm(:
2012. jún. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!