Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nap folyamán egész jól...

A nap folyamán egész jól bírom kevés étellel, viszont vacsorára nagyon megéhezem. Ostobaság vacsorára magamba tömni 1000 kalóriát, miközben előtte csak 2-3 almát ettem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
a legnagyobb ostobaság amit csak csinálhatsz
2012. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát nem azért nem eszem napközben, mert koplalni szeretnék, hanem azért, mert egyszerűen nem vagyok éhes.


Nyilván fogyni szeretnék, de így is fogyni fogok?

2012. jún. 5. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég nagy butaság, már ne is haragudj.

De te tudod persze.

2012. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így hízni fogsz mert egyszerre sokat eszel és azt nem is dolgozod le már este (gondolom)
2012. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez igy hülyeség.Napközben kéne 5x enni keveset,és akkor estére nm éhezné igy meg.Szerintem is igy inkább hizhatsz,mivel egésznap nem eszel és éhezésnek tudja be a szervezeted ezáltal átkapcsol raktározó üzem módba.
2012. jún. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen.

- 1000 kcal nagyon sok, a szervezetnek rengeteg idő míg lebontja, és ez megzavarja az alvást is, ha este eszed. A gyomornak túl sok.

- vannak emberek, akik reggel nem bírnak enni, csak délelőtt 10-11 körül. Ez nem is baj, ha reggel hányingered van/nincs étvágyad (sok ismerősöm van akinek 1 gyümi se megy reggel ők nem fogyóznak csak ilyenek) de mindenképp tízóraizz akkor szendvicset.

- azért akarsz falni este, mert a nap folyamán nem ettél.

- csinálsz valami megerőltető munkát? mozogsz? én pl. futás után van hogy nem vagyok éhes akár 7-8 óráig sem, valahogy "elveszi" az étvágyam vagy nem tudom... előtte persze eszek.

- a szervezeted beállt ebbe a ritmusba. Valahogy át kell állítanod, aztán megszokod, és ebédre is lesz étvágyad:)

2012. jún. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az összkalória bevitelt kell nézni egész napra, amúgy pont erről szól a "harcosok étrendje", én is így voltam vele, hogy nap közben nem voltam éhes egyáltalán, estére meg bezabáltam, aztán nem értettem, hogy a fenébe nem hízok...sőt!! kipróbáltam már minden félét, mert 2kilót le szeretnék még dobni, magamra erőltettem a napi 5szöri evést, hát nem sokat értem vele..szóval most egy hete visszatértem az esti zabálásra..

[link]

2012. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!