Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap tojást eszek...

Ha egész nap tojást eszek azzal fogyok? Úgy hallottam egészséges. Tojásnap. Tejjel iszom.

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
fogyni nem fogsz egy nap alatt.max 4 db ot szabad enni.mert megemelkedik a koleszterin.
2012. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tipikus nem látod a fától az erdőt esete ami a fogyás témában mindennapos. Oké hogy valami egészséges vagy jó hatása van de a józan eszet félredobni és csak 1dologra figyelve várni a fogyást...

és mennyi ilyen kamudiéta van



A fogyáshoz megfelelő mennyiségű fehérjét szénhidrátot és zsírt kell bevinni. Ha csak tojást eszel az ezt nem biztosítja. A tejet felejsd el, több benne a CUKOR mint a fehérje. Szénhidrátokból megfelelő minőségű komplex, lassú felszívódásúakat kell fogyasztani nem laktózt meg ilyeneket.

A tojás jó fehérjeforrásnak de sárgájából tényleg ne egyél sokat és azt is számísd a zsírbevitelbe.

Ha nem számolsz, nem tudod mennyit eszel akkor az is csak lutri lesz hogy fogyni fogsz vagy hízni, illetve ha fogysz is ,nem mindegy hogy miből ,mert nem megfelelő diétával nagyon könnyű kisebb súlyt elérni úgy hogy kövérebbnek, löttyedtebbnek nézz ki és még a jojót is garantálod vele.

2012. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy napig jó, de ne legyen több 6 tojásnál és egyél hozzá sok zöldet, paradicsom, uborka, saláta, bármi és tejet ne igyál. Másnapra kb. fogysz 0,5 kg-t.
2012. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3. te is akkora sült tök vagy, az a fél kiló szerinted zsírvesztés lehet? :D

A testnek ahhoz biztosítani kell a megfelelő tápanyagokat hogy ne tartalékoljon, hanem a normális ütemben használja a zsírt energiaként. Fél kiló zsír 4500 kalória azt körülbelül egy hét alatt lehet elveszteni. A súlyunk minden nap ingadozik +-1 2kiló pár napos távlatokon belül az égvilágon semmit nem jelent.

2012. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat.Egy nap kipróbálom eszek vagy 5 tojást zöldségekkel..Hosszabb távon nem hiszem.
2012. jún. 1. 15:00
 6/7 anonim ***** válasza:
két barátnőm próbálta a tojás diétát, egy hétig szinte csak tojást ettek, és egész jól bevált nekik. Egyikőjük 3 kg-ot, másik asszem 5kg fogyott
2012. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha fogyni szeretnél, a következő alternatívákat tudom tanácsolni: étkezések előtt egy nagy pohár víz (mentes ha lehet), este 6 után No kaja, napi 15-20p torna,(vagy elég ha sétálsz, kocogsz egyet, suliból, vagy munkából hazafele) és szépen nyugodtan lassan edd meg az ételt (ha teheted, és nem sietsz sehova) Anyukám ezekkel a "nem sanyargató" módszerekkel nagggggyon sokat fogyott. Jó nem 2 hét alatt, de nem is telt évekbe neki! Próbáld ki, neked is biztos sikerülni fog!:) És bocsi, tudom, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de remélem ezzel is segítettem:)
2012. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!