Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van, aki már próbálta az...

Van, aki már próbálta az insanity-t? Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

van rajtam 15 kiló (inkább 20) felesleg, azt szeretném lefaragni. ha végigcsinálom a 60napos programot, az hatásos?

van valaki, aki már megcsinálta? tapasztalatok?

160/73 vagyok

diétázni kell mellette, vagy csak odafigyelni? Diéta alatt azt értem hogy keveset enni és éhesnek lenni végig, odafigyelés alatt meg, hogy eszem rendesen, de csak pici adagokat, amivel épp jóllakom, és megnézem, hogy mit eszem


2012. jún. 6. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Én végigcsináltam, arra jó volt nekem, hogy télre valami mozgás, de nekem több kell. (Igaz én gyerekkorom óta sportolok, neked lehet jó lesz)
2012. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

igen, ezt elfelejtettem írni, nem sportolok rendszeresen, volt, hogy 3 hónapon keresztül minden hétköznap futottam 2km-t de nem sikerült fogynom...

most már lassan 2 hónapja semmit sem mozogtam (vagyis persze mozogtam, csak nem kifejezetten sportoltam)

2012. jún. 6. 14:51
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Diétánál meg a lényeg, hogy lassú felszívódású szénhidrátok, és akkor éhes se leszel, és koplalni se kell.
2012. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat en 10 evig elsportolo voltam, de a 45 perc vegen kivagyok rendesen!! Ha nem lazsalod el nagyon is eleg cardio-nak!!!! :) melette ha valaki izmosodni akar tobbet lehet meg sulyzozni v erositeni...
2012. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
egy lonket tudtok esetleg adni, hogy honnan tudom letölteni? sehol sem találom... :S vagy ha valaki elküldi emailben (nem tudom, hogy lehet-e) azt is nagyon megköszönném!!!
2012. jún. 6. 17:42
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék egy linket, hogy honnan lehet letölteni...

köszönöm!

2012. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
thepiratebay-en fent van
2012. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ncore-ról töltöttem le
2012. jún. 12. 18:42
 9/18 Duyu válasza:
96%

Az aki azt mondja, neki gyenge és több kell, az kamuzik. Ha valóban rendesen végigcsinálod úgy ahogy mondják nem csak úgy ahogy gondolod hogy kell, akkor gyilkos és nem kicsit. Lekotorja rólad a zsírt maximálisan.


Diétának nem azt nevezzük, mikor éhezel. Ha normális étrended van, akkor az is sokat segít. Ha pici adagokat eszel és éhes vagy, akkor már szivatod magad és arra nincs szükség. Rádasásul ez egy olyan kemény program amihez kell az energia.


Ha szükséged van normális étrendre ami még segít a zsírvesztésben, szívesen adok tanácsokat!


Horváth Szabolcs

szabolcs@ujholdvitalitasforras.hu

2012. jún. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Én írtam, hogy gyenge nekem, és nem kamuzok. De látom arra se vetted az erőt, hogy elolvastad, hogy gyerekkoromtól kezdve sportolok, így nekem gyenge.
2012. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!