Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van köztetek valaki, aki a...

Van köztetek valaki, aki a vacsorát fehérje turmixszal helyettesítette fogyás céljából és fogyott vele? Én most elkezdtem, napközben is diétásan eszek és mozgok is, de jó lenne egy két motiváló mondat és tapasztalat

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
én pontosan így csináltam és tényleg sok zsírt veszítettem..Napi 3 szilárd kaja,2-3 turmix és 1-2 óra edzés
2012. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, én szintén.Reggeli zabpehely, vagy cukorments müzli, délben valami szilárd kaja, délután, este turmix. Edzések persze kb. 3-4 egy héten. Nagyon szépen fogytam. :)kitartást hozzá!
2012. júl. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán működhet. Mondjuk ez csak 1 a napi 5 kajából, szóval a többi is lényeges. De az esti turmix teljesen jó. Az a lényeg, hogy fehérje legyen, ne szénhidrát. Lehet túró is pl.
2012. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2012. júl. 7. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!