Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 3 nap alatt 0,4...

Lehetséges 3 nap alatt 0,4 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés
Egy hete fogyókúrázok, de csak 3 nappal ezelőtt mértem meg magam először(tehát már akkor sem volt sok ennivaló a szervezetemben), akkor 73,1 kg voltam. Ma 72,7 kg vagyok. Ugyanúgy mérve fehérneműben, reggel üres hassal.
2012. jún. 7. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet. az átlag heti 1 kiló az egészséges, többet ne fogy (átlagban) mert az már sok
2012. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0,4 kg-nál a természetes súlyingadozás is nagyobb, ez nem jelent semmit. Ha megijednél attól, ha azt látnád, hogy egy kilóval több vagy mint előző nap, akkor ne mért magad csak két hetente. Ha nem vagy ijedős, akkory mérd magad minden nap és rajzolj belőle diagramot, abból még tanulsz is.
2012. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem 2kiló súlyingadozás is összejön néha,mindig ugyanolyan körülmények között(reggeli előtt,wc után) 2 nap alatt...

Mindezt úgy pl. hogy mielőtt meg fog jönni kb. egy héttel előtte elkezdi a szervezetem a vizet őrült módon raktározni..Miután elmúlik 1 nap és máris 1-2kilóval kevesebbet mutat a mérleg..

Amúgy mikor követhető a fogyás,akkor olyan 10-20dekákat szoktam veszíteni egy nap...Nekem amúgy bejön ez a minden nap mérem magam dolog,tényleg nagyon sok minden látszik belőle...

2012. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehetseges...en is most fogyokurazok..es a negyedik napon lefogytam 1 kg :D
2012. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!