Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fognak lemenni a terhessé...

Hogy fognak lemenni a terhesség alatt felszedett kilók? Segtsééég! Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés

32!! kg-ot híztam a fiammal.. Nagyon nagyon fiatal anyuka vagyok, mindenki azt mondta, hogy majd lemegy.. Sajnos nem tudok szoptatni.

19 kg maradt még rajtam, 2 hétig nem ettem kenyeret(csak sovány húsokat eszek már legalább 10 éve), helyette puffasztott rizst, lement 6 kg. Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, visszajött 3. Azóta viszont egész nap csak zabálnék, és az éhséginger egész nap kísért, evés után is, még akkor is ha már egy falat nem férne le a torkomon.(már szedtem fog.gátlót, akkor is ez volt.)

Ez az utolsó levél amit beszedek, mert nagyon zavar a hízás is és az éhségérzet is...

Hogy álljak neki a fogyókúrának, úgy hogy az tartós is legyen??

Heti 3*40-50 percet zumbázok, minden nap sétálunk minimum 2 órát, de hogyan kezdjek el úgy táplálkozni, hogy utána ne jöjjön vissza a leadott súly fele??(mert ez a kenyér nélküli élet megszokható, de nem akarok egész életemben lemondani róla, viszont gyorsan lemennek vele a kilók..) Ja és a csoki az egyetlen dolog aminek nem tudok ellenállni, viszont mértéket tudok tartani...


2012. jún. 7. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ne szedj fog. gátlót, míg le nem fogytál.

2. Tudom ajánlani a Megújulás szülés után c. könyvet, nagyon jó és gyors receptek vannak benne, olyan, amiből az egészen kicsi babák is ehetnek (turmixolva). Az életed is könnyebb lesz, és az ételek eléggé diétásak benne. Viszont finomak.

2012. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél csökkentett ch tartalmú kenyeret,és abból is csak mértékkel.Én így csinálom.Csokiból meg a magas kakaó tartalmúakat részesítsd előnyben.
2012. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is menj el egy endokrinológushoz, aki megnézi, hogy a hormonjaid rendben vannak-e!!! (pajzsmirigy, inzulin)

Ha ez oké, akkor lehet elkezdeni. Én a gastroyalos 90 napos diétát csinálom egész napos menüvel, nagyon hatékony. Ha erre nem akarsz költeni, akkor töltsd le a CH és kalóriatáblázatot, a kajákban csak lassan felszívódó szénhidrátokat egyél. Fehér kenyér, paníros ételek, cukor, méz tilos. A napi CH mennyiség kb 150g-ra jöjjön ki egy nap, napi 1200 kal-nál többet ne fogyassz! Napi 5ször étkezz, mindent mérj!!!Nagyon nagy önfegyelemmel, Heti 3-4 intenzív edzéssel az az ideális, ha hetente 1 kg-ot fogysz! Gyorsabban nem szabad, mert hamar visszajön! Az havi 4-5 kg. Ha havi 5-el számolsz, akkor 4 hónap alatt a régi leszel.

2012. jún. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és csokiból csak 80%-osat egyél, a mennyiséget feltétlen számold bele a napi CH mennyiségbe.

Reggeli: 20g Ch

Tízórai 20g Ch

Ebéd : 60 CH (krumplit, rizst nyersen le kell mérni!)

Uzsonna 20g CH

Vacsi 30g CH


Sajnos önfegyelem nélkül nem lesz eredmény. Kenyérből is csak a teljes kiőrlésűt válaszd (LIDL-ben van Wellness kenyér annak csökkentett a CH tartalma is)

2012. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
A puffasztott rizs is hízlal!!! Ezeket felejtsd el. Üres kalória és szénhidrát nem kell.
2012. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!