Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás főtt ételeke...

Milyen fogyókúrás főtt ételeket ismertek, aminek egy adag (amivel nem hal éhen az ember) 220 kcal alatt van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy hogyan készítsem el az ételeket, hogy azokat fogyókúra alatt is ehessem? Gondolom hagyjam el teljesen az olajat nem?
2012. jún. 8. 09:53
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Ilyen étel nem hiszem hogy van. Én fogyizom, és reggelire eszem teljes kiörlésű szeletelt "kocka" kenyérből 2 szeletkét párizsival, gépsonkával stb. és sok zöldség mellé, úgymint paprika, paradicsom, saláta, retek, újhagyma stb. Ebédre nem főzök mindig külön magamra, azt eszem amit a páromnak is készítek, csak gyerek adagot, vagy a husi mellé - ha az van ebédre - nem krumplit, hanem salátát, savanyúságot eszek. Uzsira gyümölcsöt vagy joghurtot. Vacsira marad megint a párizsi, sonka, zöldségek, de már kenyér nélkül. Vagy csinálok magamnak egy salátát amibe bármilyen zöldséget beleaprítasz, pár kanál tejfölt kikeversz némi kechuppal, pici só és bors és összekavarod. Nagyon finom. Akár sajtot is reszelhetsz rá. Ha nem vacsira eszed, hanem ebédre, akár piríthatsz mellé 2-3 szelet "kocka" kenyeret, teljes kiörlésűt.

De ha épp fogyizol mint én, van egy fórum, nemrég csinálta valaki, lehet csatlakozni, beszélgetni. :)

Akár kaja recepteket megosztani, vagy ki mit eszik, tornázik vagy nem... :D

[link]

2012. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaaa és még valami. Ne igyál cukros üdítőket, amit lehet édesítővel idd, edd. Kerüld a lisztes, zsíros dolgokat. Én 2 hete kezdtem és 2 kiló már lement így. Nem éhezem, nem tornázom - lusta csaj vagyok - csak ügyelek rá hogy mit eszem. Mivel édes szájú vagyok, néha picike fagyi lecsúszik vagy 1 kisméretű túrórudi. :D

Szénhidrátot - azaz lisztes, cukros dolgot - délig ehetsz kb. mert az még elég estig. Utána már csak fehérjét, azaz húst, tejfélét, na meg zöldségeket, uzsonnára gyümölcsöt.

Szerintem ez jó fogyi. Lassú de én kitartok. Remélem addig míg el nem érem a 65 kg, mert most vagyok 76 kg. :(

2012. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" Gondolom hagyjam el teljesen az olajat nem? "


miért kéne elhagyni pl az olajat ?

nem attól a kb egy kanálnyi olajtól hízunk ,ami van egy nagy tányér ételben,hanem magától a sok ételtől,

ha fogyózol ,akkor akár azt is eheted amit eddig,csak jóval kevesebbet belőle,azt szépen leolvadnak rólad is a kilók,

2012. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es!

Igazad van! :)

És látod, ahogy írtam én sem vonom meg magamtól a kajákat, ugyanazt eszem, csak próbálom kerülni a cukros és lisztes dolgokat. Lisztet nehezebb, mert azt nem tudod pótolni, lecserélni mással. De ha teljes kiörlésű dolgokat eszel - kenyér, tészta - nem sokkal kevesebb, vagy ugyanannyi kalória, de lassabban szívódik fel ami azt jelenti tovább nem vagy éhes! :)

Napi 1200 kalóriánál ne nagyon egyél kevesebbet, pláne ha dolgozol, mert összeesel.

2012. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!