Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ennyi tudatlan...

Miért van ennyi tudatlan ember és tévhit a fogyást illetően?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan fogyózó emberrel találkoztam akik már évek óta próbálkoznak fogyózni, de sehogyan sem fogynak vagy éppen rosszul fogynak, pedig alapjában csak annyit kéne tenniük, hogy utána néznek a részleteknek. Én sem vagyok fogyás mester, de egy-két nap utánajárás után tudtam mit hogyan kell tennem, hogy lefogyjak, és egészségesen fogyjak. Be is vállt.


Mégis sokan olyan téveszmékkel élnek hogy a zsír nem épül be a szervezetbe, hogy a koplalás jó, vagy van akinek az étkezése rendben van de mellé literszámra issza a cukros üdítőket és nem érti miért nem fogy.....

Aztán nyervognak hogy már 5 napja nem voltak WC,n hogy híznak stb stb.....


Miért olyan nehéz utánajárni a dolgoknak?



2012. jún. 6. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért az élet más területein is sok a tudatlan. Mert az egyik ember ezt tudja jól, más meg azt.

Pl. van, aki tudja, hogy "be is vált" és nem "be is vállt", meg hasonlók.


Kicsit több tolerancia kellene az embertársaid felé, nem rögtön tudatlannak nevezni őket...

2012. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!