Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hullahopp karika tényleg...

A hullahopp karika tényleg hatásos? Ha igen, heti hányszor hány percig?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a hasamat, de nyárra szeretnék egy kicsit jobb formát neki. Tapasztalatokat, javaslatokat kérek.
2008. ápr. 26. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Probáld ki a vércsoport diétát.A neten találsz.Megvan határozva mit ehet pédául egy A vércsoportu.Sokat hallottam hogy mennyire hatásos.És nem kell éhezned csak egy picit oda figyelned.Hatásos a hullahopp,de rengeteget kell csinálnod.
2008. ápr. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom a vércsoportom és diétázni sem szeretnék mert 173 cm-hez 58 kg vagyok nem hiszem, hogy szükséges lenne, de azért köszi a választ!!!
2008. ápr. 27. 07:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!! Neked tényleg nem kell diéta!! Valóban csak valami jó kis izmosító sport kellene, hogy az általunk irigyelt alakod még szebbé váljon.
2008. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2008. máj. 1. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!