Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok lefogyni (kb.4-5...

Nem tudok lefogyni (kb.4-5 kg-ot szeretnék), pedig tudatosan élek. Mi ilyenkor a megoldás?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete áttértem a főzelékekre meg a levesekre, ami az ebédet illeti, reggelire 1 szelet kalács/kenyér, napközben 1 joghurt, és kész. Vacsira 1 marék eper vagy egy újabb joghurt és kész. Általában 30-40 perc séta naponta, esténként pedig mozgok valamit, amihez éppen kedvem van. A fenekem és a combom kerülete sehogy sem akar csökkenni, pedig azokat sem hanyagolom el.

2012. jún. 9. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem sikerül, ez az étrend borzalmas. Le van állva a normális anyagcseréd, nem veszítesz zsírt, mert mindent beraktároz a szervezeted. Főzelék marhaság. Leves szintén, nincs benne semmi. Kalács/kenyér, nem is értem. Aztán két joghurt meg eper. Ez semmi. Reggelinél toljad a joghurtodat, esetleg tehetsz bele epret és zabpelyhet, máris kész egy normális reggeli. Aztán eszel valami normális ebédet, ami húst (nem sertés, nem zsíros) és zöldséget tartalmaz. Köretnek meg rizst, egy kevés krumplit. Fehér lisztet, cukrot egyáltalán ne egyél (minden ami tésztából van, az ilyen - legalábbis maradjunk most ebben), gyors felszívódású szénhidrát, szinte egyből megy a zsírba amivel nem tud mit kezdeni a szervezeted. Utána délután megint tolhatsz valami húst zöldséggel, körettel. Vacsira meg egyél zsírszegény túrót, összekeverheted mustárral, borssal, paprikával, hagymával vagy van aki gyümölccsel eszi, tökmindegy. És sokszor magában. Ja, ezt akkor csináld, ha volt kedved mozogni aznap, bár ez a hozzáállás azért sejtet valamit.
2012. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bármit írtam volna, biztos, hogy az első válasz egy kötekedőé lett volna. És lőn...


"ha volt kedved mozogni" - nem azt írtam, hogy HA van kedvem, hanem hogy AMIT. Ez mifelénk azt jelenti, hogy mindenképpen mozgok, csak kedvfüggő, hogy milyen gyakorlatokat végzek.


Kössz a választ, de inkább pihented volna ki magad, mint hogy ilyen flegma stílusban osztod itt az észt!

2012. jún. 9. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Te most az utolsó mondaton akadsz fent? Ja, az flegma. De a többi már nem is lényeges akkor?
2012. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem :D :D

Ha nem viseled el az igazságot, akkor ne kérdezz ilyen oldalakon. Az volt a kérdésed, hogy miért nem tudsz lefogyni. Az első válaszoló leírta, hogy azért, mert bizony egy kalap sz.r az étrended. Erre te leoltod, hogy persze, mert kötekedők válaszolnak csak.

A főzelékben van liszt és olaj is, a kalácsot nem tudom értelmezni egy diétában és mellesleg ez kevés egy napra, plusz többszöri étkezés sem ártana. Este nem ajánlott már a gyümölcs sem, inkább a fehérje.

A mozgás részt lehet, hogy félreértette az első, de mivel a diétán nagyobb hangsúly van (persze a mozgás nem hagyható el), ezért szerintem nem ezen kéne fennakadni. Ha tényleg minden nap sétálsz + minden este is csinálsz még pluszba valamit, nyilván te is tudod, hogy nem azzal van a baj.

Minden esetre ne azokat hurrogd le, akik normálisan válaszolnak neked, még ha nem is annyira kedvedre való a válasz.

2012. jún. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!