Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok az én esetemben?

Mit ajánlotok az én esetemben?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok és 63 kg, 30 éves nő, 3 hónap alatt szeretnék megszabadulni 3 kilótól. Ez sok idő és kicsi súly, de nem mozdul.

Mozogni szeptemberig nincs lehetőségem egyáltalán (műtöttek). Nem ücsörgök egész nap, de erős megterhelés még nem megy, esetleg egy kis óvatos szobabicikli.

Ami nem jött be, az a 800-1200 közötti kalóriaevés, a minimális szénhidrátbevitel és a 90 napostól sem fogytam, viszont a gyomrom fájt tőle.

Szédelgős koplalást nincs lehetőságem a család mellett végigszenvedni.

Minden javaslatot szívesen fogadok!


2012. jún. 9. 15:47
 1/2 anonim válasza:

hát mozgás nélkül nehéz, szobabicikli az már nem rossz kezdetnek, nem kell gyorsan, de ha birod próbáld legalább egy fél órát. Esetleg ha birsz sétálj sokat.

Enni azt ajánlom hogy sok zöldséget egyél, akár salátaként akár fözve, persze kevés zsirral meg cukorral.

Meg sokat inni, nem üditöt hanem vizet, erösen higitott gyümölcsleveket, cukor nélküli teákat.

Ami nekem nagyon segit ha hirtelen éhes leszek evések közben, az paradicsomlé (esetleg felesben vizzel) az laktat de alig van benne kalória, vagy egy pohár tej.

Most 4 hét alatt 4 kilót fogytam, de hozzá hetente kétszeri másfél-kétórás edzéssel (Fitneszstúdió).

Remélem tudtam segiteni, és sok szerencsét!

2012. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


A havi 1 kg fogyáshoz a te adataiddal ez jött ki:


Testsúlya csökkentéséhez naponta szükséges energia:

Kalória 1442.48 kcal

Szénhidrátok (55%) 793.36 kcal = 198.34 gramm

Fehérjék (15%) 216.37 kcal = 54.09 gramm

Zsírok (30%) 432.74 kcal = 48.08 gramm


Itt számoltam, hogy mennyi kalóriára van szükséged, és annak alapján kezdj enni.

A kevesebb kalóriát csak akkor tudod tartani anélkül, hogy éhes lennél, vagy megfájdulna a gyomrod, ha az étrended nagyrészt zöldségekböl és gyümölcsökböl áll, mert ezektöl sokáig jóllakottnak érzed magad, és mégsem viszel be túl sok energiát.

Viszont figyelj oda, hogy mit iszol, mert kalóriamentes ital csak a viz, illetve az édesités nélküli tea.

Napi legalább 3 litert célszerü meginni, mert egyrészt kevésbé leszel éhes, másrészt segit kimosni a szervezetedet.

Ha csak keveset is tudsz mozogni, az csak segit, föként az alakod formálásában.


Sok sikert.

2012. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!