Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen belefér...

Szerintetek egy ilyen belefér a fogyókúrámba? Kb hány kalória lehet?

Figyelt kérdés

1,5 dl tej (1,5%-os)

1 körte

4 dkg zabpehely

édesítőszer

A tejet felforraljuk kevés édesítőszerrel, majd beleszórjuk a zabpelyhet. Lassú kevergetés mellett addig főzzük, amíg híg tejbegríz sűrűségű lesz. Óvatosan hozzákeverjük a felaprított körte felét, a másik felét tálalásnál a zabkása tetejére helyezzük diszítésként.


2012. jún. 10. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Most tekintsünk el attól a ténytől, hogy nem létezik jó és tartós fogyókúra, mert ami az, azt már életmódváltásnak hívjuk...


Ez egy étel, ez nem étrend. "Fogyókúrás étel" nem létezik, csak étrend. Mit eszel még aznap? Mennyit mozogsz? Stb.


Egyébként ez kaja nem rossz, kis tejsavófehérjével dúsítva egy teljes értékű étkezés lehet belőle.

Tehát ne ebéd utáni desszertnek edd, hanem mondjuk uzsonnára.

Bár sokan óva intenek a tejtől, de szerintem ennyi belefér.)

2012. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hülye kérdés már ne is haragudj kérdező.Zabkását szoktak gyakran enni reggelire fogyókúránál..tehát belefér.Kcalt nem tudom mennyi,de belefér!Kérdést kiirva azt hittem,hogy valami sültkrumpli és rántothús s torta lesz a kérdés,olyan kétségbeesett volt a egész.:)
2012. jún. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez remek reggeli! A zabkása lassan szívódik fel, nagyon jó ch forrás. Reggelinek tökéletes, nem leszel utána éhes rögtön nekem van hogy 4 óráig kitartott a zabkásás reggelim:D szóval utána 4 óra múlva lettem éhes.


Kcal:

zabpehely: 145

édesítő, só: 0 kcal

körte: 52 kcal/100 gramm

tej: 82,5

---

279,5 körül


Én tej nélkül szoktam csinálni, vízzel főzöm fel, így is spórolok a kcal-on, meg almával/eperrel eszem az kevesebb kcal mint a körte, de persze nem 20 kalórián fog múlni a diétád.:) nyugodtan edd.

2012. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!