Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ilyen étel KB. Hány...

Egy ilyen étel KB. Hány kalória? Belefér néha a fogyókúrába? Link lenn:

Figyelt kérdés

Köretnek hozzá zöldséget, salátát gondoltam:


[link]


2010. szept. 28. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Olyan 5-600 kilorai lehet, ha a zoldseget is szmoljuk, de ez egy nagyon kb. ertek.

En nem ajanlom neked, en egyszer ettem ilyet.

Nem fogyokoruzam, de nem eszek zsiros eteleket - gondolom, fogyokura alatt te sem- es ettem egy ilyet, nekem tocsogott az olajban( a kukoricapehely nagyon szivja magaba) es egesz nap rosszul voltam tole.

De, ha a te gyomrod birja, akkor hajra(:

2010. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hűha.. ilyen sok. :S És én ebből ettem ma két darabot is és holnap is ezt szerettem volna. Ahh.. fenébe. Mondjuk szerencsére sportolok is, szóval talán belefért ez az egy nap.
2010. szept. 28. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nem! elso vagyok, bocsi, rossz tablazatot neztem!!!


Belinkelem neked inkabb:


[link]

2010. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a csirkemellet nem rántanád, hanem párolnád olaj, meg zsír nélkül, a kukoricát meg köretnek inkább főtt rizzsel, vagy zöldséggel ennél, akkor egy tök diétás kaját kapnál. ;)
2010. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!