Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Béres Alexandra vagy Rubint...

Béres Alexandra vagy Rubint Réka fogyasztó, karcsúsító videói a jobbak, hatásosabbak?

Figyelt kérdés

Rubint Rékának van egy olyan DVD je,hogy napi 20 perc Önmagadért,ez hatásos vagy valaki ért már el vele valamiféle eredményt?

Esetleg jobbak a Béres Alexandra féle videók?

Kérlek,hogy minél többen válaszoljatok,minél több véleményre lennék kíváncsi!

Előre is köszy!

Üdv!


2009. júl. 3. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én Réka-párti vagyok,pont az általad említett dvd miatt.nagyon kemény és tényleg használ.én heti 3x.4x csináltam.nekem bejött.a narancsbőröm is csökkent!!!


én Alexandrát nem szeretem,bár valószínű h.utánam csak Réka-ellenesek fognak írni.(de mindegy melyik,a lényeg h.hatásos legyen...)

2009. júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már töltöttem le Szandi videót, de olyan halvérű a csaj, hogy nem jött be.

Ellenben RR 20 percesei...

Heti kétszer, két hétig: eredmény 4 cm a derekamból, 1 az úszógumimból, 3 a csípőmről ment le.

Nem osztottam szét, rögtön megcsináltam végig az 1 óra 20 perces edzést, csak a 20 percek között megyek ki arcot mosni, meg inni pihenésképpen.

2009. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Rubint Réka - Add önmagad! DVD-re tornászom, és nagyon bejön, bár magát Rékát annyira nem kedvelem egyéb médiaszereplései miatt. Ezen 2x20 perc gyakorlat van hasra, combra, lábra, és popsira.
2009. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Rékát ajánlom. Nekem tetszik a stílusa, meg jók is a gyakorlatok. Ráadásul hamvait szeretem és ő zenél alatta:D
2009. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Rékára szavazok egyértelműen.. Mondjuk hozzá kell tenni,hogy mivel én nem tornázok régóta,Réka dvdi is nehezek számomra,béresé meg méginkább.
2009. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok


na ezt nem gondotam,eddig mindenki hülyének nézett h.Rékát favorizálom.)de jó,h.nem csak én.)))

2009. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Szerintem is Réka jobb.

Alexandra személy szerint ugyan aranyosabb sokkal, de a tornája elég nyugdíjas... Réka döglesztő viszont...

2009. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Én mindkettőt csinálom, néha Norbit és Czanik Balázst is. Nem kötődöm egyfajtához. Alexandra tornái nekem személy szerint jobban bejönnek, ha "Rékázok", csak arra tudok gondolni, hogy uramisten, fogja már be és mikor lesz vége ennek... Alexandrával viszont gyorsan telik az idő és még izmosabb is leszek :) Lehet lepontozni Réka-rajongók...
2009. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!