Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 napos diéta. Mik a vélemény...

13 napos diéta. Mik a vélemények, tapasztalatok? Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Van egy húsz kilós súlyfeleslegem és nagyon gyorsan fogynom kellene legalább egy öt kilót egy eseményig. Találtam ezt a diétát, de nem tudom, hogy el merjem-e kezdeni. Nem azért mert kemény, hanem mert nagyon keveset lehet enni és félek, hogy utána ha rendesen eszek, minden visszajön. Ezért szeretném ha írnának olyanok, akik csinálták ezt a diétát és leírnák a tapasztalataikat. És hogy a diéta befejezése után mire kell figyelni, hogyan szabad étkezni.

2012. jún. 11. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

gondolom a sportrol meg napi 5 szori etkezesrol meg sosem hallottal ugye ?

ja igen .. mert sportolni lustak vagyunk felszedtunk tobb ev alatt 20 kg , de le akarom adni 13 nap alatt

2012. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen x napos diéták semmire sem jók. Leadsz max. 1-2 kilót, ami voltaképpen nem is zsír, aztán ugyanúgy hízol vagy legalábbis tartod a súlyod.

Életmód váltás kell ahhoz, ha valakinek sokat kell fogynia, és nem is akar visszahízni. Én is azt tettem.

2012. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól gondolod. HA gyorsan akarsz lefogyni akkor az ilyen diétáktól lefogsz akár 5-6 kilót is. De ez nem lesz tartós.Ugyanis nem a zsírból fogsz fogyni,hanem a tested vizet veszít. Amint elkezdesz rendesen étkezni a duplája fog visszamenni.

Én majdnem 30 kilót fogytam.De nem 13 nap alatt hanem majdnem 2 év alatt. A legjobb fogyókúrák lassú folyamattal járnak. Ezek tartósak maradnak.

Ha mindenáron fogyni akarsz gyorsan akkor egyél 1 nap többször(legalább ötször) de kevés mennyiséget,és minden nap sportolj legalább 40-50 percet. Kezdésnek felejsd el az autót,buszt, villamost. Menj mindenhová gyalog (én ezt csinálom) vagy biciklivel. Az ötszöri étkezés ebből áll:

-reggeli (kerüld a kenyeret)

- tízórai (joghurt, vagy gyümölcs)

- ebéd (kis adagot egyél.Ami elveszi az éhséget,de nem telíti meg a gyomrodat)

- uzsonna( saláta,joghurt,gyümölcs .Amelyik jobban esik)

- vacsora (kis adagot egyél, és lefekvés előtt 2 órával egyél utoljára..Ha este 10 -kor fekszel akkor max.este 8-ig vacsorázz meg)

Ami a lényeg.Igyál sok vizet.

Én nem vontam meg a kenyéren kívül semmit. Mindent ettem.Csak keveset.

2012. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, négy éve kosárlabdázom, heti 4 edzésem van, jelen pillanatban egy dietetikustól kapott cukorbetegeknek szóló diétát csinálok. Rendesen étkezem napi ötször, semmi édesség, sok zöldség, teljes kiörlésű kenyér.

És így van rajtam 20 kg.

2012. jún. 12. 19:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!