Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Hogyan lehet a legkönnyebben fogyni, sanyargatás nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, 6000 ilyen kérdés van, de mindenhol azt írják, ÉN mit tegyek.

Én mások tapasztalataira vagyok kíváncsi, hogyan sikerült fogyniuk, amiből kedvemre válogathatnék.

170 cm és 73 kg vagyok, 60-63 kg-ra szeretnék fogyni.


2012. jún. 11. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy sosem éhezteted magad, hanem ha éhes vagy, LEÜLSZ és eszel. Nem bekapsz valamit, hanem rendesen leülsz és lassan elfogyasztod azt egészséges fogást, amitől aztán jóllaksz. De persze nem kell teleenni magad..mikor még érzed, hogy tudnál enni egy kicsit, abbahagyod. 10-20 perc és eljut az agyadig, hogy már jóllaktál.


Én így csinálom, és beválik. Amiket eszem: igazából majdnem mindent..sok zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű gabonák, kávé, tea, tej, tejtermékek, húsokból bármit (disznóhúst kerülöm, bár a soványabb részeit- karaj - imádom), hal, felvágott, tepertő, levesek.

Annak a híve vagyok, hogy mindent itthon csinálok, így tudom, mi van benne, és máris egészségesebb. Ami természetesen tabu, az a sok-sok édesség, rágcsálnivaló és minden, amire ránézel és tudod, hogy tele van cukorral/sóval/zsírral stb stb.


De pl süteményeket is eszem, csak én csinálom hasznos alapanyagokból, nem megveszem készen a cukrászdai akármit. Látod, nem kell lemondani a jó, finom ízekről, csak az alapanyagokon van a hangsúly, meg persze azon, hogy szánj rá időt, készítsd el magad. Mondjuk mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.

Nekem így > 1 év -13 kg, és most már nincs rajtam egy deka fölösleg sem :) Ja és nem kívánok visszatérni a régi életemhez, elhagytam ezeket az étkeket (persze, vannak kivételes alkalmak, de ez ritka).

2012. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 170 cm vagyok és május 23-án még 79 kg voltam. Most pedig 76 kg vagyok. Tehát kb. heti 1 kg lemegy ha kitartok. 65 kg szeretnék lenni...

Én sem vonok meg magamtól szinte semmit. Kenyeret lecseréltem teljes kiörlésűre, a szeletelt "kocka" kenyeret veszem Spar fajtát jelenleg. Abból is reggelire csak 2 szeletkét eszem, de teszek rá sovány felvágottat, sokféle zöldséget /retek, paradicsom, paprika, ubi, saláta, lilahagyma/ és kis szeletke sajtot. Erre megiszom egy nagy bögre édesítővel készített gyümölcsteát és jóllaktam. Vagy egy kávéscsészényi zabpelyhet (natúr, nem cukros gabonapehelyre gondolok és nem cukrozott müzlikre) egy bögre forró, édesítős, fahéjas tejjel leöntök, mire langyosra hűl megszívja magát a zab és nagyon finom lesz, imádom. Ezekkel ebédig simán elvagyok. Ebédre ugyanazt eszem amit páromnak is főzök, nem főzök magamra külön. Csak gyerek adagot eszem, de ha iszol rá nagy pohár vizet, érzed hogy nem is kell több. Mert du. szoktam nasizni uzsira gyümölcsöt, 1 joghurtot, szelet sajtot például vagy egy cukormentes müzliszeletet (cerbona piros gyümis nagyon fincsi). Vacsira salátát készítek mindenféle zöldséggel (retek, sali, ubi, káposzta, sárgarépa, lilahagyma, paradicsom stb. ami van otthon) öntet pedig ez: 1 doboz natúr joghurt vagy sovány tejföl, bele 1-2 evőkanál kechup, só és bors. Nagyon finom. Reszelek rá néha pici sajtot. Ha "soványabb" volt az ebédem, vagy nem nagyon ettem aznap, akkor 2 szelet pirítóst elropogtatok mellé a fent említett kenyérből. Ha megkívánom az édességet - mert sajna édesszájú vagyok - boltban amikor vásárlok veszek egy pici túrórudit és hazafelé elmajszolom. Vagy fagyiból a sorbet - vizes gyümis - fagyit veszem, abból eszek egy fél bögrével szép lassan. Az is cukorral van, de annyiban nincs olyan sok. Amúgy teát, kávét, limonádést édesítővel iszom. Utálom az ízét, de valamit valamiért. :)

[link]

Csatlakozz közénk, és jobban érzed magad, ha minket olvasol, kudarcainkat és sikereinket is! :D

Üdv: Mona.

2012. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szép estét Mindenkinek!


Nekem a napi 5-szöri evés vált be.

10,12,14,16 és 18 órakkor utoljára, és nem vagyok éhes.


Minden étkezés pár falat, nem dugig evés. Az ebéd rendes evés kis sütis tányéron mérve. Kerülöm a lisztet, édesítőt használok. Kenyeret egy héten max 1-2 alkalommal eszek.

Napi 3 liter víz+ este futás


23/N

2012. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!