Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is fogyhatok a bébiétel...

Így is fogyhatok a bébiétel diétával?

Figyelt kérdés

A héten elkezdtem a bébiétel diétát...De a babakaja mellett eszem gyümölcsöt is...Ettől még úgyanúgy fogyhatok?

(és most nem az a kérdésem,h hasznos e vagy káros stb)


2009. júl. 3. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen,hisz a bébiétel is gyümölcsből van!
2009. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bébiétel diéta :D. Hogy mik vannak!

Először is szerintem próbálj meg fogyni úgy, hogy egészségesen táplálkozol és mozogsz. Én eleve nem hiszem, hogy ez a bébiétel diéta egészséges lenne, mert egy bébinek teljesen más összetételű, mennyiségű táplálkéra van szüksége mint egy felnőttnek (vagy ha nem is vagy felnőtt, de biztos (feltételezem) hogy nem vagy bébi...). Szerintem ha bébiételt eszel nem bébiként akkor egy csomó számára szükséges tápanyaghoz nem jut hozzá a szervezeted.

És egyébként csak azt lehet enni?

És meddig kell csinálni?

Na a lényeg: egyél teljes kiőrlésű pékárút, zabot, stb.. reggel, egyél sovány húst, zöldséget, gyümölcsöt, sovány tejterméket, és mozogj.

A bébikaját meg hagyd meg a bébiknek.

2009. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:
Számomra ennek hatásai nem ismertek, de a válasz: nem, és ha valóban fogyni szeretnél, zsírtól megszabadulni akkor sport és normális sport diéta. Ne keress kiskapúkat és módsereket, egyél úgy ahogy kell.
2009. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Azt kérdezném, hogy folytattad-e a bébiétel diétát és bevált-e??????
2009. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!