Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás, heti 4-5ször 35-40...

Futás, heti 4-5ször 35-40 perc tulajdonképp milyen változásokat okoz a testfelépítésben? Mi történik a futás során, csak a láb erősödik?

Figyelt kérdés
Fura kérdés lehet, de 5 hónapja futok, mostmár 5 ször 40 percet. Sokat fogytam, de igazából eddig az élvezet kedvéért futottam, mert jól esett, de így tudományosan nem gondoltam utána. A combizmom és a fenekem keményebb lett, de máshol nem látok izmot. Összességében szép alakúnak lehet lenni csak futással, vagy ahhoz mindenképp súlyzózni kell? Még van mit fogynom (63 kiló a célom, most vagyok 67 178 cmhez). Valaki aki ért ezekhez a folyamatokhoz, tudna válaszolni?
2012. jún. 12. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A futás (amennyiben hosszútávfutásról beszélünk) nem okoz látható izmosodást. Esetleg az elején valamennyit, de akkor is csak a lábakban, fenékben. Ha kifejezetten izmosodni szeretnél, ahhoz nagy terhelés (=nehéz súly) kell.
2012. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék kifejezetten izmosodni, van rajtam még itt ott háj, és azt szeretném elsősorban leadni. Csak akkor nem lesz izmom vajon tehát a háj alatt mi van akkor?
2012. jún. 12. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak izmai. Ha zsírtalanul nagyon vékonynak találod majd magad, akkor érdemes kicsit fejleszteni az izmokon.
2012. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem találom magam vékonynak egyáltalán!! és még 63 kilósan se leszek az.Csak attól tartok hogy izomból is vagy csak abból fogyok és úgy a végeredmény plöty lesz...vagy hogy fogalmazzak.
2012. jún. 12. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!